Με ένα στεφάνι και πολλές κι αξέχαστες αναμνήσεις αποχαιρέτησε τον Μίμη Παπαϊωάννου το χωριό του, η Νέα Νικομήδεια. Το στεφάνι του ΠΑΟ Νέας Γενεάς, της πρώτης του ομάδας, βρέθηκε το μεσημέρι της Παρασκευής στον χώρο της εκκλησίας της Αγίας Τριάδας στη Νέα Φιλαδέλφεια, εκεί όπου χιλιάδες άνθρωποι, νέοι, ηλικιωμένοι, άνδρες, γυναίκες, αποχαιρέτησαν τον σπουδαίο ποδοσφαιριστή και άνθρωπο.
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...