Συνεχίζεται η ενίσχυση του Νοσοκομείου Βέροιας σε μόνιμο ιατρικό προσωπικό και σύγχρονο ιατροτεχνολογικό εξοπλισμό. Όπως ενημερώνει ο διοικητής ορκίστηκε ο γιατρός Γιώργος Μπέτσας(αριστερά της φωτο με Ηλία Πλιόγκα) ειδικότητας Γυναικολογίας-Μαιευτικής. Η δεύτερη φωτογραφία, από την εγκατάσταση του δεύτερου υπεσύγχρονου ψηφιακού ακτινολογικού συγκροτήματος στο ανακαινισμένο Ακτινολογικό Τμήμα.
ΚΥΚΛΟΦΟΡΗΣΕ ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΟΥ ΑΝΤΩΝΗ ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΡΑΓΩΔΙΑΣ...
Μόλις κυκλοφόρησε από τον εκδοτικό οίκο «Ἀνάλεκτο»,...