Στην αποστολή της εθνικής παίδων μπάσκετ που αναχώρησε την Πέμπτη για τη Σαραγόσα της Ισπανίας συμμετέχει ο Βασίλης Πουρλίδας του Ζαφειράκη. Η ομάδα θα πάρει μέρος σε διεθνές τουρνουά με Ισπανία, Λιθουανία και Ισραήλ, στο πλαίσιο της προετοιμασίας της για το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα U16 που θα φιλοξενηθεί στα Σκόπια (5-13/8).
National League 2: Το αγωνιστικό πρόγραμμα των Αετών Βέροιας
Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος μπάσκετ...