Την Τετάρτη(29/11) εορταστικό κλίμα ήρθε στο Δικαστικό Μέγαρο Βέροιας, αφού οι δικαστικοί υπάλληλοι του Πρωτοδικείου στόλισαν το χριστουγεννιάτικο δέντρο. Τηρώντας το πατροπαράδοτο έθιμο «ζέσταναν» με την γιορτινή διάθεση και το χαμόγελό τους την υπηρεσία, ενώ με χαρά πόζαραν στον φακό του «ΛΑΟΥ» με ευχές για καλά Χριστούγεννα!
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...