Ολοκληρώθηκαν οι σχολικοί αγώνες των Γυμνασίων και Δημοτικών Βέροιας

Ολοκληρώθηκαν οι σχολικοί αγώνες των Γυμνασίων και Δημοτικών Βέροιας

Με επιτυχία έγιναν την Τρίτη 19 Ιανουαρίου οι σχολικοί αγώνες ΑθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος μαθητών/τριών Γυμνασίων και Δημοτικών περιοχής Βέροιας, σχολικού έτους 2015 - 16, που διοργάνωσε το τμήμα Φυσικής Αγωγής, της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας στο ΔΑΚ Δ. Βικέλας. Στους αγώνες έλαβαν μέρος 80 μαθητές/τριες Γυμνασίων και 125 μαθητές/τριες Δημοτικών Σχολείων περιοχής Βέροιας. Στους νικητές δόθηκαν μετάλλια... και αναμνηστικά διπλώματα σε όλους τους συμμετέχοντες. 

 

Η Δ/ντρια της Β/θμιας Εκπαίδευσης και Πρόεδρος της Οργανωτικής Επιτροπής Σχολικών Αγώνων Aναστασία Ε. Μαυρίδου συγχαίρει τους μαθητές/τριες των Σχολείων για την συμμετοχή, το ήθος και τις επιδόσεις τους. Στους αγώνες Δρόμου σε Ανώμαλο Έδαφος παραβρέθηκαν ο Δ/ντής Α/θμιας Εκπαίδευσης Διαμαντόπουλος Διονύσιος, ο Αναπληρωτής Δ/ντής Α/θμιας Εκπαίδευσης Ζιάκας Κων/νος καθώς και ο σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής Μπουζιώτας Κων/νος.

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2015-16

ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος 11,44

ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ 1oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 2ος 11,47

ΧΟΡΓΚΟΣ ΙΩΝ-ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ 2oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 3ος 12,10

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 4ος 12,11

ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 3oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 5ος 12,15

ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 3oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 6ος 12,21

ΡΑΜΑ ΟΡΝΕΣΤ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 7ος 12,24

ΣΑΡΑΦΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 8ος 12,31

ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 9ος 12,44

ΓΙΑΖΤΖΗ ΑΝΤΙ Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 10ος 12,47

ΛΑΒΑΓΚΟΤΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 11ος 12,49

ΚΑΝΑΚΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 12ος 12,59

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 13ος 13,00

ΑΞΙΩΤΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 14ος 13,07

ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 4oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 15ος 13,12

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ Γ/ΣΙΟ 16ος 13,46

ΒΟΡΓΙΑΖΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 17ος 13,50

ΤΣΟΥΛΛΧΑΙ ΧΑΜΝΤΙ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 18ος 13,58

ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 4oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 19ος 14,09

ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΦΙΜΟΣ-ΜΕΡΚ. ΜΟΥΣΙΚΟ Γ/ΣΙΟ 20ος 14,11

ΔΗΜΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΟΥΣΙΚΟ Γ/ΣΙΟ 21ος 14,16

ΑΤΜΑΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 4oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 22ος 14,19

ΓΙΟΜΠΛΑΚΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ 4oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 23ος 14,29

64 ΜΠΑΖΝΤΕΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 24ος 14,45

ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 25ος 14,50

ΛΕΚΚΑ ΧΡΗΣΤΟΣ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 26ος 15,10

ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 27ος 15,45

ΛΕΚΚΑ ΜΑΡΣΕΛ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 28ος 16,20

ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΙΔ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ 29ος 16,30

Στο ομαδικό αγοριών πρώτη θέση πήρε το 3ο Γ/σιο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 2ο Γ/σιο Βέροιας και την τρίτη θέση το Γ/σιο Μακροχωρίου

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2015-16

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 4oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1η 8,37

ΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 2η 9,22

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ 4oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 3η 9,34

ΜΕΛΗΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧ. 4η 9,36

ΒΡΑΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧ. 5η 9,49

ΝΑΜΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 6η 10,01

ΒΟΙΚΑ ΟΝΤΕΤΑ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 7η 10,23

ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 8η 11,01

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ 2oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 9η 11,20

ΤΣΙΟΥΓΚΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 10η 11,21

ΓΚΕΚΑ ΡΑΦΑΕΛΑ ΜΟΥΣΙΚΟ Γ/ΣΙΟ 11η 12,12

Χ’’ΛΕΥΤΕΡΗ-ΜΙΧΑΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 3oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 12η 12,22

ΠΗΡΣΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 6oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 13η 12,28

ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 14η 14,31

ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 3oΓ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 15η 14,41

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2015-16

 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 1ος 4,29

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 3οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 2ος 4,40

ΣΑΚΑΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 9οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 3ος 4,42

ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ 4ος 4,45

ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ 2οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 5ος 4,48

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 6ος 4,54

ΚΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ7ος 4,57

ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 10οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 8ος 4,58

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 9ος 4,59

ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 8οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 10ος 5,01

ΣΤΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 11ος 5,07

ΠΕΡΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-Κ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 12ος 5,09

ΛΙΟΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 9οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 13ος 5,10

ΦΑΣΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 14οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 14ος 5,11

ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 15ος 5,12

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ 2οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 16ος 5,13

ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 14οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 17ος 5,14

ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 13οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 18ος 5,15

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 13οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 19ος 5,16

ΦΟΥΡΚΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 20ος 5,17

ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 4οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 21ος 5,18

ΜΠΑΖΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 22ος 5,19

ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 23ος 5,22

ΓΚΟΡΑΡΙ ΑΓΓΕΛΟΣ 13οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 24ος 5,24

ΜΑΔΕΝΛΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2οΔΗΜ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 25ος 5,27

ΚΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 26ος 5,28

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 27ος 5,29

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 10οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 28ος 5,31

 ΛΑΜΠΡΟΥ ΛΑΜΠΡΟΣ 7οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 29ος 5,32

ΡΟΜΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 30ος 5,35

ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 3οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 31ος 5,37

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2οΔΗΜ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 32ος 5,38

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ33ος 5,40

ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 34ος 5,42

ΙΩΣΗΦΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 35ος 5,43

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 10οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 36ος 5,47

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ37ος 5,50

ΣΑΡΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 38ος 5,53

ΔΙΠΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 40ος 5,58

ΛΛΕΣΙ ΑΝΤΙ 4οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 41ος 5,59

ΑΣΒΕΣΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 14οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 42ος 6,03

ΠΛΩΜΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2οΔΗΜ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 43ος 6,12

ΤΟΥΣΑ ΛΕΝΤΙΑΝ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ 44ος 6,12

ΤΖΙΟΜΠΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2οΔΗΜ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 45ος 6,19

 

Στο ομαδικό αγοριών πρώτη θέση πήρε το 5ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 9οΔημοτικό Σχολείο Βέροιας και την τρίτη θέση το 3ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας

 

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΣΥΜΜΕΤEXOΝΤΩΝ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΤΟΝ ΑΝΩΜΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2015-16

 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 9οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 1η 5,01

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 3οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 2η 5,25

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ 1οΔΗΜ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 3η 5,27

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΝΟΒΕΦΑ 2οΔΗΜ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 4η 5,28

ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΖΩΗ 1οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 5η 5,32

ΛΥΧΝΑ ΕΛΕΝΗ 7οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 6η 5,35

ΜΠΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 13οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 7η 5,37

ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 13οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 8η 5,38

ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 4οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 9η 5,44

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 10η 5,47

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 11η 5,49

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 7οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ12η 5,50

ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 13οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 13η 5,56

ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 14η 6,00

ΚΕΛΕΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2οΔΗΜ.ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 15η 6,04

ΤΡΙΓΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 12οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 16η 6,09

ΒΑΣΙΛΑΚΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 17η 6,10

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΜΗΡΤΩ 1οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 18η 6,11

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 10οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 19η 6,12

ΧΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 14οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 20η 6,13

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 14οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ21η 6,15

ΔΕΛΑ ΒΑΓΙΑ 8οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 22η 6,16

ΣΑΡΟΓΛΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑ 2οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 23η 6,22

ΚΟΥΡΟΓΛΟΥ ΘΕΟΦΙΛΗ 9οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 24η 6,24

ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 25η 6,32

ΤΣΑΝΑΚΑ ΜΑΡΙΑ 13οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 26η 6,32

ΓΚΙΟΡΤΖΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 9οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 27η 6,33

ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 3οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 28η 6,36

ΚΟΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 9οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 29η 6,37

ΠΑΣΣΙΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 10οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 30η 6,40

ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΔΗΜ. ΠΑΤΡΙΔΑΣ 31η 6,41

ΚΟΥΡΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 32η 6,47

ΤΖΗΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 33η 6,49

ΧΑΙΔΑΡΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 14οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 34η 6,50

ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ 8οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 35η 6,56

ΣΙΑΡΕΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 8οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 36η 7,01

ΑΒΡΑΑΜ ΙΩΑΝΝΑ 5οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 37η 7,04

ΜΕΛΙ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 38η 7,06

ΜΕΞΙ ΡΙΓΚΕΡΤΑ 4οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 39η 7,08

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΗΛΙΑΝΑ-Γ 4οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 40η 7,12

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 10οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 41η 7,17

ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝ 12οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 42η 7,35

ΖΗΛΙΑΣΚΟΥΔΗ ΣΟΦΙΑ 3οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 43η 7,37

ΣΑΧΛΙΚΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 3οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 44η 8,02

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 12οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ45η 8,14

ΜΕΣΚΑ ΑΝΝΑ 16οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 46η 8,19

ΧΑΛΙΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 12οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 47η 8,21

ΠΕΙΟΝ ΓΕΩΡΓΙΑ 16οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 48η 8,22

ΘΕΟΔΩΣΙΟΥ ΔΑΝΑΗ-ΣΟΦΙΑ 10οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 49η 8,23

ΜΠΑΧΙΤΙ ΕΜΙ 16οΔΗΜ.ΒΕΡΟΙΑΣ 50η 8,24

 Στο ομαδικό κοριτσιών πρώτη θέση πήρε το 13ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας, την δεύτερη θέση το 2οΔημοτικό Σχολείο Βέροιας και την τρίτη θέση το 9ο Δημοτικό Σχολείο Βέροιας

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ξεκίνησε η σεζόν στην Κολυμβητική Ακαδημία Νάουσας

Ξεκίνησε η σεζόν στην Κολυμβητική Ακαδημία Νάουσας

Με ξεχωριστό τρόπο ξεκίνησε η νέα κολυμβητική σεζόν...

Δηλώσεις συμμετοχής  για τον 2ο Αριστοτέλειο Δρόμο

Δηλώσεις συμμετοχής για τον 2ο Αριστοτέλειο Δρόμο

Η Περιφερειακή Ενότητα Ημαθίας και ο Δήμος Ηρωικής...

Στις 29-30 Σεπτέμβριου η 4η διοργάνωση της Ανάβασης Καστανιάς- Βίντεο

Στις 29-30 Σεπτέμβριου η 4η διοργάνωση της Ανάβασης...

Η Ανάβαση Καστανιάς που διεξάγεται στις 29-30...

Με επιτυχία έγινε  η διοργάνωση του 2ου Αλεξανδρινού Αγώνα Δρόμου την Κυριακή
Οι επιδόσεις των αθλητές της Λέσχης Αυτοκινήτου Βέροιας στο 51ο Ράλι ΔΕΘ και στο Drag Racing

Οι επιδόσεις των αθλητές της Λέσχης Αυτοκινήτου...

Το "αγωνιστικό" Σαββατοκύριακο πέρασε και οι δύο...

Διαβάστε αύριο στην

Διαβάστε αύριο στην "ΚΕΡΚΙΔΑ" 17/9

Αρέσει...Η ΒΕΡΟΙΑ ΠΕΤΥΧΕ ΝΕΑ ΦΙΛΙΚΗ ΝΙΚΗ, ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ...

Το πρόγραμμα των τμημάτων της Ακαδημίας Βέροιας για το Σάββατο 15 Σεπτεμβρίου

Το πρόγραμμα των τμημάτων της Ακαδημίας Βέροιας για το...

Το πρόγραμμα των τμημάτων υποδομής για το Σάββατο 15/9...

Την Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου 2018 ο 2ος Αλεξανδρινός Αγώνας

Την Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου 2018 ο 2ος Αλεξανδρινός Αγώνας

Την Κυριακή 16 Σεπτεμβρίου θα διεξαχθεί ο 2ος...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Μετά την αποχώρηση της Βέροιας από το πρωτάθλημα το ενδιαφέρον των φιλάθλων της βασίλισσα του βορρά έχει στραφεί σε άλλα αθλήματα .Έτσι για το Σαββατοκύριακο 10 και 11 Μαρτίου διεξάγονται αγώνες στην Γ'...

Με ξεχωριστό τρόπο ξεκίνησε η νέα κολυμβητική σεζόν για τα δελφίνια της Κολυμβητικής Ακαδημίας «Νάουσα» αφού είχαν την ευκαιρία να συμμετέχουν, μετά την προετοιμασία τους στη κατασκήνωση «Ελαιώνες», σε 2...

Η Περιφερειακή Ενότητα Ημαθίας και ο Δήμος Ηρωικής Πόλης Νάουσας, σε συνεργασία με αθλητικούς, πολιτιστικούς συλλόγους και βετεράνους αθλητές στίβου του Δήμου Νάουσας, διοργανώνουν τον λαϊκό αγώνα «2ος...

Η Ανάβαση Καστανιάς που διεξάγεται στις 29-30 Σεπτεμβρίου 2018 θα είναι και φέτος ο μαγνήτης των Αναβάσεων στη Βόρεια Ελλάδα αφού αποτελεί τον 4ο γύρο του Κυπέλλου Αναβάσεων Βορείου Ελλάδος που γνωρίζει άνθηση...