Μεγάλη συμμετοχή και αρκετά καλές επιδόσεις έγιναν οι σχολικοί αγώνες στίβου του Ν. Ημαθίας - Ονόματα διακριθέντων μαθητών-τριών

Μεγάλη συμμετοχή και αρκετά καλές επιδόσεις έγιναν οι σχολικοί αγώνες στίβου του Ν. Ημαθίας - Ονόματα διακριθέντων μαθητών-τριών

Την Τρίτη 13-03-2018 διεξήχθησαν οι σχολικοί αγώνες Στίβου Λυκείων Α’ Φάσης Ημαθίας σχ.έτους 2017-18, καθώς και οι σχολικοί αγώνες αθλοΠΑΙΔΕΙΑΣ στίβου Γυμνασίων Ημαθίας. Οι Αγώνες έγιναν στο ΔΑΚ Νάουσας. Σημείωσαν μεγάλη επιτυχία όσον αφορά στη συμμετοχή (συνολικά πήραν μέρος 360 μαθητές/τριες) και τις επιδόσεις των μαθητών.

Χαρακτηριστικό είναι ότι 37 μαθητές-τριες προκρίθηκαν στην Β’ Φάση των Πανελληνίων Αγώνων Στίβου Λυκείου που θα διεξαχθεί στο Άργος Ορεστικό. Στους νικητές-τριες δόθηκαν διπλώματα συμμετοχής και  μετάλλια. Στην τελετή απονομής μεταλλίων και διπλωμάτων παρευρέθησαν και απένειμαν, ο Αντιδήμαρχος Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Νάουσας, κ. Στυλιανός Δάγγας και ο Σχολικός Σύμβουλος Φυσικής Αγωγής κ. Μπουζιώτας Κων/νος.


Διακρίθηκαν οι εξής μαθητές-τριες:

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΘΛΟΠΑΙΔΕΙΆΣ ΣΤΙΒΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΩΝ

ΗΜΑΘΙΑΣ 13-03-2018

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 

ΑΓΟΡΙΑ

ΤΑΜΠΑΚΟ ΕΝΤΙΣΑΝ Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 11μ.13εκ. 1ος

ΠΟΥΤΣΙ ΡΟΥΜΠΙΝ Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 10μ.68εκ. 2ος

ΒΑΜΒΑΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10μ.15εκ. 3ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ      

ΚΟΡΙΤΣΙΑ      

ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΦΑΝΗ 1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 10μ.44εκ.

ΑΠΙΚΕΛΛΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 10μ.30εκ.

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 7μ.67εκ . 3η


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ      

ΑΓΟΡΙΑ

ΜΠΑΚΑΛΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 5μ54εκ. 1ος

ΑΤΑΝΑΣΟΦ ΜΑΡΙΟΣ   Γ/ΣΙΟ ΠΛΑΤΕΟΣ 5μ54εκ. 2ος

ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 5μ.20εκ. 3ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ      

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ   Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 4μ.70εκ.

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 4μ.60εκ

ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Γ/ΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ 4μ.48εκ.


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ      

ΑΓΟΡΙΑ

ΤΣΙΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1μ65εκ. 1ος

ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΣ ΜΑΡΚΟΣ 1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 1μ.35εκ. 2ος

ΧΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1μ.35εκ. 3ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ      

ΚΟΡΙΤΣΙΑ

ΜΠΕΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1μ.35εκ.

ΠΙΣΚΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ 4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 1μ.35εκ.

ΤΑΣΙΩΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 2ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 1μ.35εκ.


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ      

ΑΓΟΡΙΑ

ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 37μ.00εκ. 1ος

ΝΤΡΕΚΑ ΓΚΕΡΙ Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ 36μ.62εκ. 2ος

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 30μ.70εκ. 3ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ      

ΚΟΡΙΤΣΙΑ      

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 33μ.86εκ.

ΚΑΖΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 27μ70εκ.

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 26μ88εκ.


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100μ.ΕΜΠΟΔΙΑ      

ΑΓΟΡΙΑ      

ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 15’’39 1ος

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 15’’78 2ος

ΖΗΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 15’’91 3ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 80 μ. ΕΜΠΟΔΙΑ      

ΚΟΡΙΤΣΙΑ      

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ Γ/ΣΙΟ 12’’94

ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 12’’97

ΚΟΥΙΤΙΛΑ ΠΑΟΛΑ 3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 16’’28


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ.      

ΑΓΟΡΙΑ      

ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 39’’90 1ος

ΠΑΝΤΖΑΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ    Γ/ΣΙΟ ΕΙΡΗΝΟΥΠΟΛΗΣ 44’’53 2ος

ΜΑΡΟΥΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 45’’35 3ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 300μ.      

ΚΟΡΙΤΣΙΑ      

ΜΕΛΗΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ   Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 47’’90

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 48’’65

ΤΖΙΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ  2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 50’’50


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ.      

ΑΓΟΡΙΑ      

ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ 2’52’’ 1ος

ΔΕΛΗΒΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3’05’’ 2ος

ΜΠΡΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 3’13’ ’ 3ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1000μ.      

ΚΟΡΙΤΣΙΑ      

ΓΡΑΤΣΙΑΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 3’28’’05

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΔΑ 3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ 3’34’’05

ΚΟΥΤΣΙΟΥΠΑ ΜΑΡΙΑ 2ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 4’36’’


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000μ. ΒΑΔΗΝ      

ΑΓΟΡΙΑ      

ΠΑΓΚΑΚΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 22’00’’ 1ος


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100 Μ.

1 Αμανατίδης Θεόφιλος 2ο ΓΕΛ Ημαθίας 11,60 1ος

2 Μαγαλιός Κωνσταντίνος ΓΕΛ Μακροχωρίου 11,65 2ος

3 Μπάμπος Ζαφείριος 2ο ΓΕΛ Νάουσας 12,69 3ος

4 Αυτσής Δημήτριος ΓΕΛ Μακροχωρίου 13,59 4ος

5 Παππάς Εμμανουήλ 1ο ΓΕΛ Βέροιας 13,69 5ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200 Μ.

1 Μπέκας Νικόλαος 4ο ΓΕΛ Βέροιας 23,10 1ος

2 Τουγγελίδης Αλέξιος 1ο ΓΕΛ Νάουσας 24,08 2ος

3 Παρασχόπουλος Κωνσταντίνος ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής 24,71 3ος

4 Γιαννόπουλος Κυριάκος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 25,24 4ος

5 Ξυνάδας Αριστοτέλης 2ο ΓΕΛ Βέροιας 26,36 5ος

6 Κελεσιδης αναστασιος Λ.Τ. Ειρηνούπολης 27,01 6ος

7 Πατρίκας Νέστορας 1ο ΓΕΛ Βέροιας 27,53 7ος

8 Πατσιάς Νικόλαος Λ.Τ. Ειρηνούπολης 29,70 8ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 Μ.

1 Πασχούλας  Χριστόφορος 3ο ΓΕΛ Βέροιας 52,93 1ος

2 Κουσίδης Άγγελος 1ο ΓΕΛ Νάουσας 59,45 2ος

3 Μανακούλης Δημήτριος 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας 1,01,28 3ος

4 Μησιαδης Κων/νος 1ο ΓΕΛ Νάουσας 1,01,90 4ος

5 Κρομμύδας Δημήτριος 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας 1,06,00 5ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800 Μ.

1 Βλάχος Γεώργιος 4ο ΓΕΛ Βέροιας 2,04,90 1ος

2 Αμανατίδης  Στυλιανός 1ο ΓΕΛ Νάουσας 2,26,00 2ος

3 Λαζόπουλος Παναγιώτης 5ο ΓΕΛ Βέροιας 2,30,00 3ος

4 Πετρακόπουλος Βασίλειος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 2,34,00 4ος       


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1500 Μ.

1 Πρωτογέρης Κωνσταντίνος 3ο ΓΕΛ Βέροιας 5,01 1ος

2 Βέργος Τρύφων Λ.Τ.Ειρηνούπολης 5,27 2ος

3 Δεμισκής Γρηγόριος ΓΕΛ Μακροχωρίου 5,32 3ος

4 Δουλκερίδης Παύλος Λ.Τ.Ειρηνούπολης 5,34 4ος

5 Παπαδόπουλος Θεόδωρος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 5,4 5ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 3000 Μ.

1 Στεργίου Αντώνιος 2ο ΓΕΛ Βέροιας 9,45 1ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 110 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

1 Πετρίδης Παναγιώτης 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 14,6 1ος

2 Σαραντινός Σαράντης 2ο ΓΕΛ Νάουσας 15,8 2ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

1 Πάντος Θεόδωρος 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 60,01 1ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ

1 Στανίτσας Απόστολος 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 6,19 1ος

2 Αβραμίδης Ιωάννης 3ο ΓΕΛ Βέροιας 6,12 2ος

3 Γκαλίτσιος Θωμάς 1ο ΓΕΛ Βέροιας 5,45 3ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΤΡΙΠΛΟΥΝ

1 Φειδάντσης Βασίλειος 2ο ΓΕΛ Νάουσας 13,36 1ος

2 Σαϊτίδης Αντώνης ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής 12,87 2ος

3 Ιωαννίδης Γεώργιος 1ο ΓΕΛ Νάουσας 12,80 3ος

4 Λέκκας Αθανάσιος 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 11,18 4ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΥΨΟΣ

1 Εμμανουήλ  Αντώνιος 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας 1,84 1ος

2 Δημητρόπουλος Γεώργιος 3ο ΓΕΛ Βέροιας 1,50 2ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΑ

1 ΧΡΥΣΙΚΟΣ Νικόλαος 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 14,05 1ος

2 Μπαλτατζίδης Κωνσταντίνος Λ.Τ Ειρηνούπολης 11,16 2ος

3 Ταραμονλής Βασίλειος 1ο ΓΕΛ Βέροιας 10,68 3ος

4 Πολυμενίδης Κωνσταντίνος ΓΕΛ Μακροχωρίου 10,61 4ος

5 Στεργιόπουλος Θεόδωρος ΓΕΛ Μακροχωρίου 10,24 5ος

6 Τζουμακάρης Λιρόϊ-Λεωνίδας 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 10,12 6ος

7 Δημητριάδης Νικόλαος ΕΠΑΛ Νάουσας 9,87 7ος


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΟ

1 Στεφανόπουλος Αλέξανδρος-Δ. 1ο ΓΕΛ Βέροιας 34,20 1ος

2 Δήμου  Χρήστος Λ.Τ. Ειρηνούπολης 33,00 2ος


ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ.

ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 100 Μ.

1 Μανέα  Μαριάννα 5ο ΓΕΛ Βέροιας 14,36

2 Καραγιουβάνη Μαγδαληνή-Μαρία 1ο ΓΕΛ Βέροιας 15,35

3 Τουγγελίδου Σοφία 1ο ΓΕΛ Νάουσας 15,60


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 200 Μ.

1 Στεφούδη  Ιωάννα 5ο ΓΕΛ Βέροιας 31,79

2 Τζουβάρα Θεοδότα-Δέσποινα 1ο ΓΕΛ Βέροιας 33,16


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 Μ.

1 Ξυνάδα Αλκμήνη 2ο ΓΕΛ Βέροιας 1,02,90

2 Κίρτσιου Σοφία 5ο ΓΕΛ Βέροιας


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 800 Μ.

1 Ιωαννίδου  Ελένη 3ο ΓΕΛ Βέροιας 2,16

2 Λίγγου Ελπίδα 2ο ΓΕΛ Νάουσας 2,28

3 Ναμπίτη Μαρία-Ελισ. 1ο ΓΕΛ Νάουσας 2,41


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 1500 Μ.

1 Μπιτέρνα Χριστίνα 2ο ΓΕΛ Νάουσας 5,11


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: 400 Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ

1 Λίγγου Ευδοξία 2ο ΓΕΛ Νάουσας 69,2


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΜΗΚΟΣ

1 Λογδανίδου Νικολέτα 2ο ΓΕΛ Νάουσας 5,61

2 Αθανασάκη Ρεβέκκα 3ο ΓΕΛ Βέροιας 5,30

3 Τζουβάρα Θεοδότα-Δέσποινα 1ο ΓΕΛ Βέροιας 3,75


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΤΡΙΠΛΟΥΝ

1 Τριανταφυλλοπούλου Φωτεινή ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας 11,36

2 Νάτσου Θωμαή 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 11,13

3 Μυλωνά Ασημίνα 2ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 10,85


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΥΨΟΣ

1 Μελιοπούλου Γιαννούλα 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας 1,63


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΣΦΑΙΡΑ

1 Σαϊτίδου Σοφία ΓΕΛ Πλατέος Κορυφής 12,44

2 Μάκη  Κατερίνα 2ο ΓΕΛΝάουσας 10,89

3 Ρώσιου Λυδία 1ο ΓΕΛ Νάουσας 9,09


ΑΓΩΝΙΣΜΑ: ΑΚΟΝΤΙΟ

1 Μπαγιώκα Ιωάννα 2οΓΕΛ Αλεξάνδρειας 39,46

2 Χουτζοπούλου Κυριακή 1ο ΓΕΛ Αλεξάνδρειας 37,50


H Δ/ντρια Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας και Πρόεδρος της Ο.Ε.Σ.Α.Δ.  κ. Αναστασία Ε. Μαυρίδου συγχαίρει τους νικητές μαθητές/τριες, όλους τους συμμετέχοντες μαθητές/τριες αλλά και τους καθηγητές Φυσικής Αγωγής, κριτές και συνοδούς για τη θαυμάσια δουλειά τους. Ευχαριστεί τον Δήμο Νάουσας και ιδιαίτερα τον Αντιδήμαρχο Παιδείας Αθλητισμού και Νεολαίας Δήμου Νάουσας, κ. Στυλιανό Δάγγα για την χορηγία   των μεταλλίων, κάνοντας ιδιαίτερη μνεία στην Ομάδα Φυσικής Αγωγής της Δ/νσης Β/θμιας Εκπ/σης Ημαθίας και στην αρτιότητα της διοργάνωσης.

Εφημερίδα Λαός
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Εφημερίδα Λαός - Τοπική Εφημερίδα

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Επιτυχίες στον κλειστό στίβο για την Γυμναστική Ένωση Νάουσας

Επιτυχίες στον κλειστό στίβο για την Γυμναστική Ένωση...

Σε αγώνες κλειστού στίβου στην Πτολεμαΐδα συμμετείχαν...

Ημερίδα στίβου μεταξύ Ακαδημιών ΓΕ Νάουσα και Ηρακλή Θεσ/νίκης

Ημερίδα στίβου μεταξύ Ακαδημιών ΓΕ Νάουσα και Ηρακλή...

Στο πλαίσιο της συνεργασίας και αδερφοποίησης μεταξύ...

Στην 8η θέση τελικά ο Άνθιμος Κελεπούρης στο Μπουένος Αιρες

Στην 8η θέση τελικά ο Άνθιμος Κελεπούρης στο Μπουένος...

Ο Βεροιώτης βαδιστής Άνθιμος Κελεπούρης ολοκλήρωσε...

Στην 12η θέση της τελικής κατάταξης η Ελένη Ιωαννίδου στην Αργεντινή

Στην 12η θέση της τελικής κατάταξης η Ελένη Ιωαννίδου...

Στην 12η   θέση κατατάχθηκε τελικά  η αθλήτρια του...

Ευχαριστήρια επιστολή του Στίβου του Φιλίππου προς τον πρόεδρο του ΚΑΠΑ Στέργιο Διαμάντη.

Ευχαριστήρια επιστολή του Στίβου του Φιλίππου προς...

Τις  δημόσιες ευχαριστίες του  προς  τον  πρόεδρο ...

Στην 11η θέση ο Άνθιμος Κελεπούρης στα 5.000μ με χρόνο 21.58.74 στην ολυμπιάδα νέων

Στην 11η θέση ο Άνθιμος Κελεπούρης στα 5.000μ με χρόνο...

Πριν από λίγο έγινε η κούρσα των 5.000μ. βάδην στην...

Ρίχνονται στην μάχη την Πέμπτη Κελεπούρης,και  Ιωαννίδου. Στις 9 μ.μ τρέχει ο Άνθιμος και στις 10.30 μ.μ (ώρα Ελλάδας) η Ελενη

Ρίχνονται στην μάχη την Πέμπτη Κελεπούρης,και ...

Την προσπάθεια τους στους 3ους Ολυμπιακούς Αγώνες Νέων...

Αναχωρούν αύριο για τους Ολυμπιακούς  αγώνες Νέων  οι Αθλητές του Φιλίππου Άνθιμος Κελεπούρης και Ελένη Ιωαννίδου

Αναχωρούν αύριο για τους Ολυμπιακούς αγώνες Νέων οι...

Αύριο το πρωί αρχίζει το ταξίδι των δυο...

ΑΚΟΥ 99.6FM
ΑΚΟΥ 99.6FM

Αγγελίες

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Σε αγώνες κλειστού στίβου στην Πτολεμαΐδα συμμετείχαν την Κυριακή οι αθλητές στίβου της Γυμναστικής Ένωσης Νάουσας, στο πλαίσιο της βασικής χειμερινής προετοιμασίας τους.Στους αγώνες πήραν μέρος...

Στο πλαίσιο της συνεργασίας και αδερφοποίησης μεταξύ συλλόγων, η Γυμναστική Ένωση Νάουσας συνδιοοργάνωσε  το  περασμένο Σάββατο ημερίδα στίβου και αγώνες KidsAthletics με τον  πιο ιστορικό σύλλογο της...

Ο Βεροιώτης βαδιστής Άνθιμος Κελεπούρης ολοκλήρωσε τον αγώνα στο μακρινό Μπουένος Άιρες καταλαμβάνοντας τελικά την 8η θέση αφού οι κριτές ακύρωσαν δύο προπορευόμενους αθλητές .Ο χρόνος στον σημερινό αγώνα...

Στην 12η   θέση κατατάχθηκε τελικά  η αθλήτρια του Φιλίππου  ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  στο αγώνισμα των 800 μέτρων,στην Ολυμπιάδα νεότητας που έγινε στην Αργεντινή. Στον πρώτο της αγώνα σημείωσε 2'14''43 ενώ στον...