Μπάσκετ Γ΄ Εθνική - ΑΟΚ Βέροιας και ΓΑΣ Μελίκης στον 3ο Όμιλο  - Αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας περιόδου

Μπάσκετ Γ΄ Εθνική - ΑΟΚ Βέροιας και ΓΑΣ Μελίκης στον 3ο Όμιλο - Αναλυτικά το πρόγραμμα της νέας περιόδου

Στον 3ο όμιλο του Βορρά θα αγωνισθούν τη νέα περίοδο 2018-19 οι ομάδες Μπάσκετ του ΑΟΚ που παρέμεινε στην κατηγορία και του ΓΑΣ Μελίκης που επανήλθε με την «πρώτη». Αναλυτικά το πρόγραμμα:


1η Αγωνιστική – 14/10/18

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ


2η Αγωνιστική – 21/10/18

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ


3η Αγωνιστική – 04/11/18

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ


4η Αγωνιστική – 11/11/18

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


5η Αγωνιστική – 18/11/18

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ


6η Αγωνιστική – 25/11/18

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ


7η Αγωνιστική – 02/12/18

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


8η Αγωνιστική – 09/12/18

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


9η Αγωνιστική – 16/12/18

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.


10η Αγωνιστική – 23/12/18

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ


11η Αγωνιστική – 13/01/19

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ


12η Αγωνιστική – 20/01/19

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ


13η Αγωνιστική – 27/01/19

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937


14η Αγωνιστική – 03/02/19

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ


15η Αγωνιστική – 10/02/19

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ


16η Αγωνιστική – 17/02/19

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ


17η Αγωνιστική – 24/02/19

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


18η Αγωνιστική – 03/03/19

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ


19η Αγωνιστική – 17/03/19

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ


20η Αγωνιστική – 24/03/19

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


21η Αγωνιστική – 31/03/19

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


22η Αγωνιστική – 07/04/19

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.


23η Αγωνιστική – 14/04/19

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ


24η Αγωνιστική – 21/04/19

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ


25η Αγωνιστική – 05/05/19

ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ


26η Αγωνιστική – 12/05/19

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937

Εφημερίδα Λαός
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Εφημερίδα Λαός - Τοπική Εφημερίδα

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Μπάσκετ Β' Εθνική. Στα Φάρσαλα την Κυριακή ο Φίλιππος

Μπάσκετ Β' Εθνική. Στα Φάρσαλα την Κυριακή ο...

Προτελευταίος αγώνας πριν την ανάπαυλα των εορτών και...

ΕΚΑΣΚΕΜ Α' Στην Αριδαία για το τελευταίο παιχνίδι του 2018 οι Αετοί Βέροιας

ΕΚΑΣΚΕΜ Α' Στην Αριδαία για το τελευταίο παιχνίδι...

Πέμπτη σήμερα 13/12 και οι Αετοί Βέροιας ολοκλήρωσαν την...

Οι τυχεροί αριθμοί της Λαχειοφόρου Αγοράς του τμήματος Μπάσκετ του Φίλιππου Βέροιας

Οι τυχεροί αριθμοί της Λαχειοφόρου Αγοράς του...

Ανακοίνωση της Διοικούσας επιτροπής μπάσκετ " Σας...

ΕΚΑΣΚΕΜ. Πρωτάθλημα Εφήβων  10η Αγωνιστική Αετός Κιλκίς - ΑΟΚ Βέροιας 53-84

ΕΚΑΣΚΕΜ. Πρωτάθλημα Εφήβων 10η Αγωνιστική Αετός Κιλκίς...

Η εφηβική ομάδα του Α.Ο.Κ. Βέροιας πήρε την νίκη...

Μπάσκετ Γ' Εθνική. Ήττες για ΑΟΚ Βέροιας και ΓΑΣ Μελίκης

Μπάσκετ Γ' Εθνική. Ήττες για ΑΟΚ Βέροιας και ΓΑΣ...

Εκτός έδρας ήττα γνώρισε στα Τρίκαλα ο ΑΟΚ με 84-64. Οι...

Μπάσκετ Β' εθνικής  .Φίλιππος - Μαχητές Πεύκων  81-62

Μπάσκετ Β' εθνικής .Φίλιππος - Μαχητές Πεύκων 81-62

Μεγάλη νίκη απέναντι στους Μαχητές Πεύκων στο ΔΑΚ...

ΕΚΑΣΚΕΜ Α' Εύκολα ο  ΓΑΣ Αλεξάνδρειας κέρδισε 55-99 στην Έδεσσα

ΕΚΑΣΚΕΜ Α' Εύκολα ο ΓΑΣ Αλεξάνδρειας κέρδισε 55-99...

Δεν συνάντησε ιδιαίτερη αντίσταση στο Δημοτικό...

ΕΚΑΣΚΕΜ Α' Νίκη για τους Αετούς Βέροιας 60-51 τον Ζαφειράκη Νάουσας

ΕΚΑΣΚΕΜ Α' Νίκη για τους Αετούς Βέροιας 60-51 τον...

Επιστροφή στις νίκες για τους Αετούς Βέροιας, που...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Ολοκληρώθηκε η κανονική περίοδος στην Α' κατηγορία της ΕΚΑΣΚΕΜ. Ο ΓΑΣ  Μελίκησ  κέρδισε και τον Κεραυνό Άσπρου με 54-84 και ολοκλήρωσε την κανονική περίοδο επιτυγχάνοντας 22 νίκες και φυσικά τερμάτισε...

Ολοκληρώνεται το Σάββατο (14/4) η κανονική διάρκεια της Β ΕΚΑΣΚΕΜ και οι Αετοί Βέροιας υποδέχονται στο ΔΑΚ "Βικέλας" (18.00) τον Φίλιππο Νέας Πέλλας.Η ομάδα του Ντάνη Τυριακίδη, έπειτα από την απαραίτητη...

Προτελευταία αγωνιστική  για την κανονική διάρκεια του πρωταθλήματος για τους Αετούς Βέροιας, που θα μεταβούν στη γειτονική Κατερίνη για να αντιμετωπίσουν την ΑΓΕ Πιερίας.Η ομάδα του Ντάνη Τυριακίδη...

Μετά τα αποτελέσματα του Σαββάτου και τον αγώνα λιγότερο που έχει ο ΓΑΣ Αλεξάνδρειας αν νικήσει περνάει στην τρίτη θέση της βαθμολογίας Αναλυτικά τα αποτελέσματα :Κεραυνός Άσπρου – ΑΓΕ Πιερίας  65-88Αετός...