Τήν Κυριακή 15 Ἰανουαρίου στίς 7 τό ἀπόγευμα στό Πνευματικό Κέντρο τῆς Ἱερᾶς μας Μητροπόλεως (Βενιζέλου 29, 1ος ὄροφος) ὁμιλητής στούς «Ἀκαδημαϊκούς - Πνευματικούς Διαλόγους» θά εἶναι ὁ θεολόγος καθηγητής, κ. Παῦλος Σαββίδης, ὁ ὁποῖος θά ἀναπτύξει τό θέμα: «Ὁ “κρυφός” Ἅγιος τῆς καθημερινότητας. Στήριγμα καί παρηγοριά».
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...