Οι Πωλητές λαϊκών αγορών Ν Ημαθίας αποδεικνύουν έμπρακτα για ακόμη μία φορά το πρόσωπο της προσφοράς και της αλληλεγγύης προς τον δοκιμαζόμενο λαό της Τουρκίας και της Συρίας. Στο πλαίσιο αυτό, συγκέντρωσαν είδη πρώτης ανάγκης (ζυμαρικά αλεύρι γάλα κ.τ.λ.) και σε συνεργασία με τον Ελληνικό Ερυθρό Σταυρό Αλεξάνδρειας τους οποίους και ευχαριστούν που θα τα στείλουν στον προορισμό τους.
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...