Ποιους Φορείς, πολίτες, μαθητές και αθλητές βράβευσε φέτος ο Δήμος Βέροιας

Ποιους Φορείς, πολίτες, μαθητές και αθλητές βράβευσε φέτος ο Δήμος Βέροιας

Την επέτειο απελευθέρωσής της από τους Τούρκους γιορτάζει η Βέροια, με τριήμερες εκδηλώσεις που ξεκίνησαν το απόγευμα του Σαββάτου 14 Οκτωβρίου και ολοκληρώνονται τη Δευτέρα 16 Οκτωβρίου, με επίσημη Δοξολογία, κατάθεση στεφάνων και την μαθητική και στρατιωτική παρέλαση στις 12.00 το μεσημέρι.

Το βράδυ του Σαββάτου στο Χώρο Τεχνών ο Δήμος Βέροιας τίμησε και φέτος με απονομή τιμητικών διακρίσεων και βραβείων, φορείς και πολίτες που πρόσφεραν εξαιρετικές υπηρεσίες στην πόλη της Βέροιας, μαθητές που αρίστευσαν στις πανελλαδικές για ΑΕΙ ή διακρίθηκαν σε μαθητικούς και καλλιτεχνικούς διαγωνισμούς καθώς και σε αθλητές που διακρίθηκαν σε διεθνείς ή πανελλήνιους αγώνες

Την εκδήλωση άνοιξε ο δήμαρχος Κ. Βοργιαζίδης  υπογραμμίζοντας ότι ο δήμος και όλη η πόλη με την θεσμοθετημένη αυτή εκδήλωση τιμάει την αριστεία και συγχάρηκε τους διακριθέντες.

Φέτος στο πλαίσιο των Ελευθερίων της πόλης τιμήθηκαν οι:

ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ

• ΙΔΡΥΜΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Γ.ΜΕΛΑ

Για την ανακαίνιση (κατασκευή κουζίνας με ηλεκτρικές συσκευές), την παροχή εξοπλισμού(παιχνίδια,τραπέζια κλπ), την δωρεά ανελκυστήρα και την συμμετοχή του σε λειτουργικά έξοδα (για αρκετά χρόνια είχε αναλάβει την μισθοδοσία της καθαρίστριας και της εκπαιδευτικού) του Παιδικού Σταθμού Δ’ του Δήμου Βέροιας.

-Την εύφημο μνεία θα παραλάβει ως εκπρόσωπος του ιδρύματος η κα Ρόμπου Θεοδώρα

• ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΚΙΝΟΠΑΘΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ

«ΑΓΙΟΣ ΠΑΡΘΕΝΙΟΣ»

Για την συμβολή του στις ημερίδες που διοργάνωσε το νομικό πρόσωπο ΚΑΠΑ Δ.Βέροιας με θέμα τον καρκίνου του μαστού

-Την εύφημο μνεία θα παραλάβει η πρόεδρος του συλλόγου κα Ψωμιάδου Μαρίνα

• ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΥΣ ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟ

ΚΑΙ ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟ

Για την προσωπική συμβολή τους στην αποκατάσταση ζημίας στο 1ο ΕΠΑΛ Βέροιας με σκοπό την συνεχιζόμενη λειτουργία του σχολείου. Οι εκπαιδευτικοί στις 15/1 για 8 ώρες στους -6 βαθμούς ,επισκεύαζαν το σύστημα θέρμανσης του σχολείου μέσα στο πλημμυρισμένο λεβητοστάσιο

• ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ

ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2015-2016      

Για την παροχή δωρεάν διδασκαλίας σε οικονομικά αδύναμουςμαθητές κατά το σχολικό έτος 2016-2017

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

ΑΖΗ  ΗΛΙΑΝΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ  ΣΕΒΗ

ΚΑΡΑΛΗ  ΚΑΛΟΥΔΑ

ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ

ΚΩΤΕΛΗ  ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΟΣΧΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΜΟΣΧΟΥ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΠΑΤΙΑΚΑ  ΕΙΡΗΝΗ

ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑ  ΕΛΕΝΗ

ΤΣΟΥΚΑΛΑ  ΕΛΕΝΗ

ΦΥΣΙΚΟΙ

ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΟΥΛΑΛΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΧΑΤΖΗΕΛΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΧΟΝΔΡΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΣΧΕΔΙΟΥ

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ

ΜΑΧΑίΡΑ ΜΑΡΙΑ

ΧΗΜΙΚΟΙ

ΚΟΓΙΑ ΠΟΠΗ

ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΜΑΡΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΡΩ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

ΠΕΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΟΙ

ΒΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΑΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ

ΠΑΛΑΡΑ ΑΝΘΙΜΗ

• Στους εθελοντές

 του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας.

Για την παροχή υπηρεσιών πρωτοβάθμιας υγείας και ψυχοκοινωνικής στήριξης σε ευπαθείς ομάδες πληθυσμού (ανασφάλιστους ,απόρους, οικονομικούς  μετανάστες, πολιτικούς πρόσφυγες) κατά την χρονική περίοδο  από  τον Οκτώβριο του 2016 έως Σεπτέμβριο του 2017

ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΙ

ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ

ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ

ΚΟΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ   

ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΙ

ΜΑΝΟΥΣΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ 

ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ

ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΙ

ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ 

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΤΣΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΙ

ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ

ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΙ

ΧΑΥΤΙΚΗ ΝΙΚΟ

ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ

ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ

ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΘΟΛΟΓΟΙ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΙΔΙΚΗ ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ

ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΙ

ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ

Χ’ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΨΥΧΙΑΤΡΟΙ

ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΟΙ

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ

ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ

ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΩΡΛ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΕΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΛΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΟΥΤΡΑ ΑΝΝΑ

 

ΑΜΟΤΟΕ (ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΜΟΤΟΣΥΚΛΕΤΙΣΤΙΚΗ

ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΕΛΛΑΔΑΣ)

• ΓΚΟΣΚΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ MOTOCROSS  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ OPEN

Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

• ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΑ 200Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΛΥΚΕΙΩΝ 2017,

ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΝΕΩΝ (Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΛΛΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΗΡΕ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 28 ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ)

 

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ «ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ»

• ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΜΕΑ

ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2017

ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΚΑΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2η ΘΕΣΗ

ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2η ΘΕΣΗ

ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2η ΘΕΣΗ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ

3η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 3η ΘΕΣΗ 

ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ

ΣΤΗΝ 2η ΗΜΕΡΙΔΑ ΣΤΙΒΟΥ ΑΜΕΑ

ΖΟΝΝΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

•ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ

ΟΠΑΠ 2017

ΚΟΛΙΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1η ΘΕΣΗ

ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΓΑΛΑΝΟΥΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 2η ΘΕΣΗ

ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ:  ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ «ΑΙΓΕΣ»

•ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ

ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2η ΘΕΣΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΑΤΣΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

•ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΙΒΟΥ

ΟΠΑΠ 2017

ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5 ΧΛΜ ΚΑΙ

ΣΤΑ 10 ΧΛΜ. ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΡΕΚΟΡ

ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ (ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ

ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΗΣ

ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ & ΚΑΤΑΡΤΙΣΗΣ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΥΣ ΕΑΡΙΝΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

SPECIAL OLYMPICS ΣΤΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ

ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 18-22 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2016

•ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΙΑ

•ΚΙΟΣΕΟΓΛΟΥ ΦΙΛΑΡΕΤΗ

•ΠΟΡΦΥΡΗΣ ΝΕΟΦΥΤΟΣ

•ΤΣΑΤΣΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Α.Σ. ΝΗΡΕΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ KAΤΗΓΟΡΙΩΝ 2016-2017

•ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ, 2η ΘΕΣΗ

ΣΤΑ 50Μ ΠΡΟΣΘΙΟ

•ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗ ΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2η ΘΕΣΗ

 ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ, 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ

ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ ΜΕΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ

•ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΩΝ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ

•ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ

ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ

•ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2η ΘΕΣΗ

ΣΤΑ 200Μ ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ

•ΚΑΡΑΪΣΚΟΥ ΑΝΝΑ 3η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ ΥΠΤΙΟ

ΚΑΙ ΣΤΑ 100Μ ΥΠΤΙΟ

•ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΑΟΡΓ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2016-2017

•ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΓΩΝΙΣΜΑ ΤΟΥ

ΑΝΣΑΜΠΛ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ ΚΑΙ

ΣΤΑ ΤΕΛΙΚΑ:

ΒΕΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΜΕ ΣΧΟΙΝΑΚΙ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΜΠΕΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

•ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΥΣ

ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ

ΜΗΤΣΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ

ΜΠΕΤΣΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΤΕΛΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ  : ΧΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ,

ΣΑΝΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΔΙΝΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΣΤΙΒΟΣ

•ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 200 Μ ΚΑΙ 400Μ ΝΕΩΝ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ (ΕΠΙΣΗΣ 5ος ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ ΕΥΡΩΠΗΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ 4Χ400 ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ 21ος ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ)

•ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 110Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΕΦΗΒΩΝ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

•ΜΠΟΧΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΒΑΔΗΝ 10ΧΛΜ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ ΚΑΙ ΣΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΤΟΥ ΕΥΡΩΠΑΪΚΟΥ ΚΥΠΕΛΟΥ ΒΑΔΗΝ

•ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΕΠΤΑΘΛΟ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

•ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000Μ ΣΤΙΠΛ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000 ΣΤΙΠΛ ΝΕΩΝ-ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

•ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 10000Μ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒΩΝ ΚΑΙ ΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 10000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΙΒΟΥ

•ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 1000Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 800Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

•ΑΜΑΝΑΤΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 100Μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

•ΣΤΑΜΟΣ ΤΑΣΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ 

ΣΤΑ 1000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ-ΕΦΗΒΩΝ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

•ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ

ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 50000Μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ

•ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 3000Μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

•ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΧΑΛΚΙΝΟ

ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ –

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

•ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ

•ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΜΕΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ

•ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ

•ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

•ΝΤΑΓΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ

•ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΔΥΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

• ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ

• ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     

ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΣΑ

ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ

10-12

• ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

• ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

• ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

• ΣΑΡΑΦΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

• ΣΙΜΟΝΚΑ ΤΣΒΕΤΕΛί ΝΙΚΟΛ ΚΑΙ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

• ΦΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

12-14

• ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

• ΚΙΛΙΝΤΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

• ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ

• ΠΑΠΑΖΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

• ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑ ΜΕΡΟΠΗ

ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

• ΣΠΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

14-16

• ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

• ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ

ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

• ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

• ΜΠΑΛΝΤΟΥΒΑΝΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

• ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 

• ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ

ΚΑΙ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΥΣ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΥΣ

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΟ 10-12

• ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ

• ΧΑΒΕΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΧΡΥΣΟ 12-14

• ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ

• ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ

ΡΥΘΜΙΚΗ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

• ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΕΦΑΝΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ –ΚΛΙΘΗΚΕ ΝΑ ΜΕΤΕΧΕΙ ΣΤΗΝ ΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΑΝΣΑΜΠΛ

• ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΧΡΥΣΟ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟ ΣΧΟΙΝΙ-ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΙΣ ΚΟΡΙΝΕΣ- 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

• ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ- ΧΡΥΣΟ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ-ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΜΠΑΛΑ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΣΤΟ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ- 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ: ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ,

ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ

ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ 3Η ΘΕΣΗ

• ΚΕΡΛΙΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΙΩΑΝΝΑ

• ΝΑΤΣΟ ΜΑΡΙΑ

• ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

• ΝΟΧΟΥΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

• ΝΤΑΒΑ ΜΑΡΙΑ

• ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ

• ΝΟΥΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ

• ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

• ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ-ΜΑΡΙΑ

• ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

• ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

• ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

• ΜΥΛΩΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

• ΠΑΠΠΑ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ ΜΑΡΙΑ

• ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

• ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ 1η ΘΕΣΗ

• ΤΣΙΡΠΑΝΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• ΜΠΑΡΜΠΕΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

• ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

• ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

• ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

• ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ

• ΠΑΤΡΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

• ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

• ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΤΟΥ ΚΥΡΟΥ

• ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

• ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

• ΖΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

• ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

• ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

• ΓΑΛΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

• ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΧΑΤΖΗΠΑΡΑΣΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ

 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄1η ΘΕΣΗ

• ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

• ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

• ΕΛΕ

Εφημερίδα Λαός
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Εφημερίδα Λαός - Τοπική Εφημερίδα

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ -  Ολοκληρωμένη πρόταση   στην εκπαίδευση και τη   δημιουργική απασχόληση

ΚΟΙΝΩΦΕΛΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΟΛΛΑΠΛΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΔΗΜΟΥ...

-Ποια Τμήματα θα λειτουργήσουν για  το σχολικό έτος...

 Η βραβευμένη  “Δεσποινίς Τζούλια”, του Ομίλου Φίλων Θεάτρου, 26 και 28 Σεπτεμβρίου στη Στέγη

Η βραβευμένη “Δεσποινίς Τζούλια”, του Ομίλου Φίλων...

 Ο Όμιλος Φίλων Θεάτρου και Τεχνών Βέροιας...

Έναρξη τμημάτων οικοτεχνίας από το Σύλλογο Μικρασιατών Ν. Ημαθίας

Έναρξη τμημάτων οικοτεχνίας από το Σύλλογο...

Ο Σύλλογος Μικρασιατών Ν. Ημαθίας, ανακοινώνει ότι στο...

ΤΕΧΝΗ + ΚΟΣΜΗΜΑ … «εκτός χάρτη»

ΤΕΧΝΗ + ΚΟΣΜΗΜΑ … «εκτός χάρτη»

Ήταν μια ωραία βραδιά εγκαινίων και η  έκθεση των...

H κίνηση   του Μητροπολίτη 20/9

H κίνηση του Μητροπολίτη 20/9

Ο Σεβασμιώτατος Μητροπολίτης Βεροίας, Ναούσης και...

Νέες προβολές στο «ΣΤΑΡ»     20/9/18 - 26/9/18

Νέες προβολές στο «ΣΤΑΡ» 20/9/18 - 26/9/18

ΚΡΙΣΤΟΦΕΡ & ΓΟΥΙΝΙ (ΜΕΤΑΓΛ.)Προβολές μόνο: Πέμπτη 20/9...

Από το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου στη «Στέγη» - Ομαδική έκθεση του Τμήματος Ζωγραφικής της ΚΕΠΑ

Από το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου στη «Στέγη» - Ομαδική...

Το Σάββατο 22 Σεπτεμβρίου 2018 στις 6.00+ μ.μ. εγκαινιάζεται...

Πρεμιέρα την Κυριακή 14 Οκτωβρίου - «Η ιστορία του γάτου που έμαθε  σ ένα γλάρο να πετάει» στο Θέατρο «Αθήναιον» της Θεσσαλονίκης

Πρεμιέρα την Κυριακή 14 Οκτωβρίου - «Η ιστορία του γάτου...

Την Κυριακή 14 Οκτωβρίου στο Θέατρο «Αθήναιον»,...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Παρασκευή 20 Ιουλίου και ώρα 9.15 μ.μ.στο Θέατρο Άλσους «Μελίνα Μερκούρη»Η Συνάντηση του Σταύρου Ξαρχάκου με την Άλκηστη Πρωτοψάλτη ήταν τελικά… Η Συνάντηση που ζητούν όλοι και αυτήν την χρονιά!Η μοναδική...

-Ποια Τμήματα θα λειτουργήσουν για  το σχολικό έτος 2018-2019Από τις 27 Αυγούστου αρχίζουν οι εγγραφές και επανεγγραφές στα τμήματα της Κοινωφελούς Επιχείρησης Πολλαπλής Ανάπτυξης Δήμου Βέροιας.  Μπορείτε να...

 Ο Όμιλος Φίλων Θεάτρου και Τεχνών Βέροιας επανέρχεται στη Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών Βέροιας την Τετάρτη 26 Σεπτεμβρίου στις 9:00μ.μ. και την Παρασκευή 28 Σεπτεμβρίου στις 9:15μ.μ. με την παράσταση "Δεσποινίς...

Ο Σύλλογος Μικρασιατών Ν. Ημαθίας, ανακοινώνει ότι στο χώρο του συλλόγου Κεντρικής 183, θα ξεκινήσουν τα μαθήματα οικοτεχνίας (ραπτική, κέντημα ,πλέξιμο, κατασκευές κρακελέ ντεκουπάζ, τσιγκελάκι δαντέλας...