Την Κυριακή 26/11/2023 ο Όμιλος Προστασίας Παιδιού Βέροιας, θα τιμήσει τον προστάτη των παιδιών και του Ομίλου, Άγιο Στυλιανό με θεία λειτουργία στον Ι.Ν. Αγίων Αναργύρων Βέροιας. Στη συνέχεια θα ακολουθήσει προσφορά καφέ και εδεσμάτων από τα μέλη του Δ.Σ στους φίλους του Συλλόγου, στην πιτσαρία Παπαγάλο.
Η Κατερίνα Λιόλιου στο θέατρο Άλσους "Μελίνα...
Η Κατερίνα Λιόλιου μετά από έναν συναρπαστικό...