Οι 157 υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι του Ιωάννη Μεν. Παπαγιάννη με τον συνδυασμό ΄Δικαίωμα για Νέα Βέροια΄

Οι 157 υποψήφιοι δημοτικοί και τοπικοί σύμβουλοι του Ιωάννη Μεν. Παπαγιάννη με τον συνδυασμό ΄Δικαίωμα για Νέα Βέροια΄

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΠΑΥΛΟΥ

 

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΜΑΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

2 AΠΟΣΤΟΛΙΔΗ ΕΛΕΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

ΜΑΝΕΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

ΜΑΝΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

ΜΑΡΚΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

ΜΠΟΖΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ του ΙΟΡΔΑΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

ΠΟΥΣΑΤΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

10 ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Αποστόλου Παύλου)

 

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ (Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας)

 

2

ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας)

3

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Βεργίνας)

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

     Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΧΙΛΛΕΑ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

2

ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

3

ΑΝΕΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΝΑΝΣΥ) του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

4

ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

5

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

6

ΒΑΚΩΝΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

7

ΒΑΝΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

8

ΒΑΡΑΚΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ) του ΛΑΣΚΑΡΗ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

9

ΒΟΥΛΓΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

10

ΒΟΥΡΟΥΤΖΗΣ ΖΗΣΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

11

ΓΕΡΑΣΙΜΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

12

ΓΙΑΝΝΑΚΗ - ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

13

ΓΚΑΪΤΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

14

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

15

ΓΚΟΥΝΑ ΑΝΝΑ- ΜΑΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

16

ΓΟΥΤΙΑΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

17

ΔΕΡΒΕΝΤΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΧΡΙΣΤΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

18

ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

19

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

20

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

21

ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

22

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

23

ΚΑΖΑΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

24

ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΟΥ ΑΓΑΘΗ του ΠΑΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

25

ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

26

ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

27

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

28

ΚΑΡΟΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

29

ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

30

ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

31

ΚΟΥΡΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

32

ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

33

ΛΙΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

34

ΜΟΥΤΑΦΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

35

ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

36

ΜΠΟΥΡΔΟΥΒΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

37

ΜΠΟΥΤΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

38

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

39

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΑΡΑΣΙΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

40

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

41

ΠΟΛΥΖΩΗ – ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ (ΓΙΑΝΝΑ) του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

42

ΣΙΟΥΚΙΟΥΡΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΥΤΥΧΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

43

ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΥΑΚΙΝΘΗ του ΕΥΓΕΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

44

ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΠΛΑΤΩΝ του ΒΥΡΩΝΟΣ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

45

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

46

ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

47

ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΤΖΕΝΗ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

48

ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΑΥΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

49

ΤΣΑΠΑΛΙΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

50

ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

51

ΦΑΝΑΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

52

ΦΕΛΕΚΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

53

ΦΙΛΙΝΤΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΣΤΑΥΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

54

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΘΩΜΑ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

55

ΧΑΡΕΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

56

ΧΑΡΙΣΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

57

ΧΑΤΖΑΚΗ ΕΥΑΝΘΙΑ (ΕΥΗ) του ΦΙΛΙΠΠΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

58

ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Βέροιας)

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΔΟΒΡΑΣ

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΓΙΟΥΡΟΥΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Δοβράς)

2

ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Δοβράς)

3

ΜΟΝΟΣΠΙΤΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΥΘΥΜΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Δοβράς)

4

ΜΠΟΛΑΤΣΙΔΟΥ – ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Δοβράς)

 

5

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Δοβράς)

6

ΣΑΡΚΑΤΖΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Δοβράς)

 

 

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΑΚΕΔΟΝΙΔΟΣ

      Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι

 

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ – ΖΕΓΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος)

 

2

ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ (Εκλογική Περιφέρεια Μακεδονίδος)

 

 

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΔΑΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥ - ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2

ΖΕΡΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΖΗΣΗ

3

ΚΙΖΗ – ΜΕΛΙΤΖΑΝΑ ΔΑΦΝΗ του ΣΤΕΛΛΙΟΥ

4

ΚΙΡΧΑΝΑΤΖΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ του ΓΚΕΟΡΓΚΙ

5

ΚΟΝΤΟΛΕΩΝ ΣΤΥΛΙΑΝΗ (ΣΤΕΛΛΑ) του ΜΗΝΑ

6

ΜΠΟΥΧΤΣΗ ΜΑΡΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

7

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

8

ΠΕΛΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

9

ΠΟΜΑΚΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

10

ΣΠΑΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ του ΑΝΕΣΤΗ

11

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

12

ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ

 

 

ΔΗΜΟΤΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΒΛΑΣΙΟΥ ΒΛΑΣΙΟΣ του ΑΝΔΡΕΑ

2

ΗΛΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3

ΜΙΣΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

4

ΣΑΚΩΒ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

5

ΤΣΑΓΓΑΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

6

ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΒΑΡΒΑΡΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΜΙΧΑΗΛ

3

ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΩΜΑ

4

ΤΑΡΑΛΑΣ ΑΝΑΝΙΑΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΒΟΥΤΣΙΚΙΔΟΥ ΜΕΛΑΝΘΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ

2

ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ

3

ΜΟΥΧΤΑΡΗ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

4

ΣΑΡΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΦΑΝΗ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΓΕΡΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2

ΚΑΓΙΟΓΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ

3

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΠΕΤΡΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΜΜΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΑΣΩΜΑΤΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΚΑΣΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ

2

ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΩΜΑ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΖΗΣΕΚΑ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

2

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ – ΜΑΛΟΥΤΑ ΜΑΡΘΑ του ΘΕΟΦΙΛΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΑΣΚΙΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΣΚΡΑΠΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΔΙΑΒΑΤΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

2

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

3

ΣΙΦΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΑΣΤΑΝΕΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΔΕΔΕΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΗΛΙΑ

2

ΠΙΣΤΟΦΙΔΟΥ– ΧΕΙΜΩΝΙΔΟΥ ΕΛΒΙΡΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ – ΦΕΖΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ

2

ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ

3

ΝΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΣΑΒΒΑ

2

ΠΑΛΤΙΔΟΥ – ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

3

ΠΕΤΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΠΕΤΡΟΥ

4

ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΜΕΤΟΧΙΟΥ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ

2

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΝΕΑΣ ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ

2

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ

3

ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

4

ΤΣΑΒΔΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΓΙΑΝΝΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ

2

ΠΑΣΑΛΙΔΟΥ– ΤΣΙΟΥΠΡΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ

3

ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ του ΑΧΙΛΛΕΑ

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΑΤΡΙΔΑΣ

Υποψήφιοι Σύμβουλοι

 

1

ΔΗΜΟΛΙΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

2

ΠΙΣΣΑ ΙΩΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ

3

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΙΩΑΝΝΗ

 

 

 

ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΟΤΗΤΑ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΟΥ

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Διαβάστε στη

Διαβάστε στη "ΒΕΡΟΙΑ" που κυκλοφορεί 18/2

Σε σειρά αναμονής ΓΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΚΑΙ...

ΕΜΕ Ημαθίας: Επιτυχόντες 79ου Διαγωνισμού

ΕΜΕ Ημαθίας: Επιτυχόντες 79ου Διαγωνισμού...

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα...

Συνάντηση του υποψήφιου Δήμαρχου Βέροιας Απ. Εμμανουηλίδη με μέλη του Επιμελητηρίου

Συνάντηση του υποψήφιου Δήμαρχου Βέροιας Απ....

Ο υποψήφιος Δήμαρχος Βεροίας Απόστολος Εμμανουηλίδης ...

Συνελήφθησαν 2 άτομα για κλοπές από το Τμήμα Ασφάλειας Αλεξάνδρειας

Συνελήφθησαν 2 άτομα για κλοπές από το Τμήμα Ασφάλειας...

 Συνελήφθησαν χθες (15 Φεβρουαρίου 2019) το μεσημέρι σε...

Συλλυπητήριο μήνυμα του αντιπεριφερειάρχη Ημαθίας Κώστα Καλαϊτζίδη για τον ποδοσφαιριστή Χρήστο Πετρίδη

Συλλυπητήριο μήνυμα του αντιπεριφερειάρχη Ημαθίας...

Εκφράζω τα ειλικρινή συλλυπητήρια μου στην οικογένεια...

ΜΟΡΦΕΣ ΗΡΩΩΝ ΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ  ΜΕΡΟΣ ΙΖ - Ο ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ -ΝΑΥΑΡΧΟΣ Π.Ν. (1871-1945)

ΜΟΡΦΕΣ ΗΡΩΩΝ ΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΑΓΩΝΑ ΜΕΡΟΣ ΙΖ - Ο...

Γράφει ο Παναγιώτης ΠαπαδόπουλοςΦιλόλογος  Κάποια...

Ο Φιλολογικός και Φιλαρμονικός Σύλλογος «Ελικών» και η Μικτή Μανδολινάτα του Γυμνασίου Βέροιας (Δημιούργησαν τη Ρομαντική εποχή και την Εύηχη Βέροια)

Ο Φιλολογικός και Φιλαρμονικός Σύλλογος «Ελικών» και...

Γράφει ο  Παύλος ΠυρινόςΕισαγωγήΣύλλογοι, με διάφορες...

Συνεδριάζει τη Δευτέρα στη Βέροια  το Περιφερειακό Συμβούλιο Κεντρικής Μακεδονίας

Συνεδριάζει τη Δευτέρα στη Βέροια το Περιφερειακό...

Στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Βέροιας...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

    Σε ανακοίνωση που εξέδωσε η διοίκηση του Εθνικού Χιονοδρομικού Κέντρου Σελίου ενημερώνει ότι είναι για το σαββατοκύριακο 12-13 Ιανουαρίου είναι σε πλήρη λειτουργία όλες οι πίστες και οι αναβατήρες...

Εκτροχιασμός τρένου που εκτελούσε το δρομολόγιο Θεσσαλονίκη-Λάρισα σημειώθηκε σήμερα το πρωί στον σιδηροδρομικό σταθμό στο Πλατύ Ημαθίας.Σύμφωνα με ενημέρωση της ΤΡΑΙΝΟΣΕ η αμαξοστοιχία 1591 εκτροχιάστηκε...

Σε σειρά αναμονής ΓΙΑ ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΑ ΔΙΠΛΩΜΑΤΑ - 1.000 ΠΕΡΙΠΟΥ ΥΠΟΨΗΦΙΟΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΗΜΑΘΙΑ ΣΤΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗΣήμερα το μεσημέρι η συνεδρίαση του Περιφερειακού Συμβουλίου στη Βέροια«Έπαιρνε...

Η Ελληνική Μαθηματική Εταιρεία ανακοίνωσε τα αποτελέσματα του 79ου Πανελλήνιου Μαθηματικού Διαγωνισμού «ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ» για μαθητές από Β΄ Γυμνασίου ως και Γ΄ Λυκείου, ο οποίος διεξήχθη το Σάββατο 19 ...