Βραδιά επαίνων σε πολίτες, μαθητές και αθλητές του δήμου Βέροιας

Βραδιά επαίνων σε πολίτες, μαθητές και αθλητές του δήμου Βέροιας

Εκατοντάδες πολίτες του Δήμου Βέροιας οι περισσότεροι νεαροί μαθητές και μαθήτριες και αθλητές/τριες, ανέβηκαν στη σκηνή του Χώρου Τεχνών, το βράδυ της Πέμπτης 15 Οκτωβρίου, παραμονή της επετείου απελευθέρωσης της Βέροιας από τους Τούρκους, Η τιμητική για πολίτες βραδιά αποτελεί θεσμό για τον Δήμο εδώ και χρόνια με απόφαση δημοτικού Συμβουλίου και φέτος έγινε και πάλι η απονομή τιμητικών διακρίσεων σε φορείς και πρόσωπα που προσέφεραν εξαιρετικές υπηρεσίες στην πόλη της Βέροιας, η απονομή βραβείων σε μαθητές που αρίστευσαν στις εισαγωγικές εξετάσεις των Α.Ε.Ι., ή διακρίθηκαν σε μαθητικούς και καλλιτεχνικούς διαγωνισμούς και απονομή βραβείων σε αθλητές που διακρίθηκαν σε διεθνείς ή πανελλήνιους αγώνες. Γεμάτος ο Χώρος τεχνών στην έναρξη που έκανε ο δήμαρχος Κώστας Βοργιαζίδης συγχαίροντας τους διακριθέντες, αλλά σιγά-σιγά άρχισε να αδειάζει αφού όσοι έπαιρναν του επαίνους τους  αποχωρούσαν από την αίθουσα. Πάντως οι τιμηθέντες χειροκροτήθηκαν θερμά με τις ευχές όλων για συνεχείς επιτυχίες. Οι βραβευθέντες είναι:

 

-Σύλλογο ΕΘΕΛΟΝΤΩΝ ΑΙΜΟΔΟΤΩΝ Ν.ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ «Η ΑΓΑΠΗ»

ΓΙΑ ΤΗ ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΤΟΠΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΤΟ 2015.

-ΔΙΟΝΥΣΙΟ ΚΟΥΓΚΑ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΕΤΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΜΟΡΦΩΣΗΣ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΡΙΣΤΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΤΟΥ ΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤΗΝ ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ,ΤΗΝ ΕΥΡΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΤΗ ΔΙΕΘΝΗ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΗΣ ΠΕΡΙΟΧΗΣ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΕΜΙΝΑΡΙΩΝ ΤΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΤΟΥ.

-ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2014-15

• ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ• ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ • ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ • ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΑΝΝΑ   • ΚΑΛΛΙΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ • ΜΗΤΡΙΤΩΝΗΣ ΑΣΗΜΑΚΗΣ  • ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΛΕΝΑ   • ΣΑΖΗ ΗΛΙΑΝΝΑ • ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΣΕΒΗ • ΑΞΟΥΡΙΣΤΟΥ ΧΑΡΑ • ΓΚΟΥΤΖΟΥΒΑΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ• ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΝΑ • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΡΑΝΚΑ • ΚΟΤΕΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΛΕΝΗ • ΜΠΑΤΙΑΚΑ ΕΙΡΗΝΗ • ΜΠΟΖΙΝΗ ΑΘΗΝΑ • ΠΑΖΑΡΑ ΜΑΡΙΑ • ΠΑΡΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ • ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  • ΤΣΕΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ • ΤΣΙΑΡΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ • ΔΕΛΗΓΙΩΡΙΔΗ ΞΕΝΙΑ • ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ • ΒΑΛΑΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  • ΔΟΥΛΑΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ           • ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ • ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ • ΧΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ • ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ • ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ • ΚΟΓΙΑ ΠΟΠΗ  • ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ • ΤΖΗΚΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ                 -Στους εθελοντές  του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας.

ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ, ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ , ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ, ΒΑΪΝΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ, ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ, ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ, ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ, ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ, ΤΣΑΝΑΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΧΑΥΤΙΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΚΑΛΑΪΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΘΩΪΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ, ΧΑΡΑΤΣΙΔΟΥ ΕΛΙΝΑ, ΛΙΑΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΤΣΑΡΤΣΑΝΗ ΑΘΗΝΑ, ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ, ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ, ΚΟΤΡΩΝΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, ΜΑΝΟΥΣΑΡΗ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΤΟΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΚΟΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ, ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ, ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ, ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ , ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ, ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ, ΜΠΑΜΝΙΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, ΤΣΑΤΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, ΒΕΚΙΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ, ΡΑΤΑΝΤΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΛΕΞΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ, ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΘΕΑΤΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ-ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ«ΜΗΔΕΙΑ»

•ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

•ΚΩΣΤΑΛΑΡ ΒΑΛΑΝΤΗΣ

•ΚΟΥΡΤΟΓΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

•ΝΤΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑ

•ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΑ

•ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

•ΜΑΧΜΟΥΤΛΛΑΡΙ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

•ΤΣΙΤΣΑ ΜΑΡΘΑ

•ΚΑΔΡΕΒΗ ΜΑΡΙΛΕΝΑ

•ΜΠΑΤΙΑΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

•ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

EUROSCOLA- ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ

•ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗΔΙΑΚΡΙΣΗ

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΣΕ ΑΘΛΗΤΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ  ΣΤΑ 4χλμ. ΤΗ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 2ΧΛΜ ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ,., 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 2ΧΛΜ .Φ.Ε.ΠΑΙΔΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ,1Η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΔΙΕΘΝΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ-ΚΥΠΡΟΥ

3ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

•ΑΔΑΛΟΓΛΟΥ  ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 

(1η Πανελληνιονίκης ΤΕΝΝΙΣ)

•ΘΕΟΔΩΡΙΚΑΣΙΩΑΝΝΗΣ (από Ημαθίων) 1ος Πανελληνιονικης ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ

•ΖΟΥΜΠΟΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (2η Πανελληνιονίκης ΖΙΟΥ ΖΙΤΣΟΥ)

•ΒΛΑΧΟΜΗΤΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΕΥΡΙΔΙΚΗ

(1η Βαλκανιονίκης  ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ)

•ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

(1η Βαλκανιονίκης ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΡΟ)

4ο ΓΕΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

•Μποχώρη Δήμητρα, (από ΑΠΣ Φίλλιπος) ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5χλμ. ΒΑΔΗΝ ΣΤΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΛΥΚΕΙΩΝ,  2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5 χλμ. ΒΑΔΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ ΤΗΝ 20Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ-ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΑ 5χλμ. ΒΑΔΗΝ

ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ

1.Μπαρμπαρούσης Γεώργιος

1η θέση 100 μ. Ύπτιο Αγοριών 12 Ετών (Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης)

2η θέση 200 μ. Ύπτιο Αγοριών 12 Ετών (Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης)

2.Καραϊσκου Άννα

1η  θέση 100 μ. Ύπτιο Κοριτσιών 12 Ετών (Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης)

3.  Φύκατας Γεώργιος

1η θέση  στα 100μ. Ύπτιο  αγοριών στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα  Κολύμβησης ,

1η θέση στα 200μ. Ύπτιο αγοριών 9-12 ετών

2η θέση στα 50μ. Ύπτιο  αγοριών 9-12 στο ετών Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης

4.  Μπαρμπαρούση Ήλια

1η θέση  στα 100μ. Ύπτιο  αγοριών στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα  Κολύμβησης ,

3η θέση στα 50μ. Ύπτιο  αγοριών Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κολύμβησης

ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Σε ΤΕΙ

ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ

1. Ραφτοπούλου Χαμαϊδή-Ζωή ,Μηχανικών Πληροφορικής  Θεσσαλονίκης

2. Πιτούλια Καλλιρρόη ,Μηχανικών Αυτοματισμού  Θεσσαλονίκης

3. Νταούκα Μαρία ,Μηχανικών Πληροφορικής  Καστοριάς

ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ

1. Φωτιάδου Παρθένα ,Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Ηρακλείου

2. Βαγγελοπούλου Κορνηλία,  Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Κοζάνης

3. Ράπο Ειρήνη 

Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής Κοζάνης

ΓΕΩΠΟΝΙΑ

1. Αρτεμισιάδης Ιωάννης ,Τεχνολόγων Γεωπόνων Θεσσαλονίκης

2. Βατμανίδης  Νικόλαος ,Τεχνολόγων Γεωπόνων Λάρισας

3. Σκουρίνσκαγια Βικτόρια ,Διατροφής και Διαιτολογίας Καρδίτσας

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑ

1. Αρτεμισιάδης Μιχαήλ ,Εκπαιδευτών Μηχανολόγων Μηχανικών Αθήνας

2. Παλτατζίδης Ιωάννης ,Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού Κοζάνης

ΟΧΗΜΑΤΑ

1. Χοχλιούρος Κωνσταντίνος ,Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού  Κοζάνης

2. Μητριτώνης Δημήτριος ,Μηχανολόγων Μηχανικών και Βιομηχανικού Σχεδιασμού Κοζάνης

ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ 

1. Καραϊσκου Ελισάβετ ,Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης 

2. Μαντζουράνη Δήμητρα ,Πολιτικών Μηχανικών και Μηχανικών Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής Σερρών  

3. Τσιαμήτρου Αικατερίνη ,Πολιτικών Μηχανικών Θεσσαλονίκης 

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 

1. Καρανάτσιος Ηλίας ,Μηχανικών Αυτοματισμού. Χαλκίδας

2. Καραγιάννης Κωνσταντίνος ,Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κοζάνης

3. Αντωνακάκης Παναγιώτης ,Ηλεκτρολόγων Μηχανικών Κοζάνης

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΙ

1. Παπαδόπουλος Ζήσης ,Μηχανικών Πληροφορικής Λάρισας

2. Λακασάς Αθανάσιος ,Ηλεκτρονικών Μηχανικών Λαμίας

ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ 

1. Πιτούλιας Λεωνίδας ,Νοσηλευτική Θεσσαλονίκης

2. Κασάπη Ασημένια ,Νοσηλευτική Ιωαννίνων

3. Τσιροφίδης ,Νοσηλευτική Λαμίας

ΓΡΑΦΙΣΤΩΝ 

1. Χαρισοπούλου Ειρήνη ,Διατροφής και Διαιτολογίας Θεσσαλονίκης 

2. Πιτούλιας Παύλος ,Λαϊκής και Παραδοσιακής Μουσικής Άρτας

ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ 

1. Τουρτούρη ,2η Σχολή Πλοιάρχων Εμπορικού Ναυτικού Κρήτης 

2. Οικονομόπουλος Δανιήλ ,Σχολή Πλοιάρχων

ΒΡΑΒΕΥΣΗ ΜΑΘΗΤΩΝ Γ΄   ΛΥΚΕΙΟΥ 

1o ΓΕ.Λ. ΚΟΥΒΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΘ

1o ΓΕ.Λ. ΖΕΝΕΛΙ ΕΡΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΠΘ

1o ΓΕ.Λ. ΙΣΑΑΚΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΔΠΘ

 

1o ΓΕ.Λ. ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΑΠΘ

1o ΓΕ.Λ. ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΗΡΩ

ΝΟΜΙΚΗΣ ΑΠΘ

1o ΓΕ.Λ. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΘΗΝΑΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ

1o ΓΕ.Λ. ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΙΑΣΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΑΠΘ

1o ΓΕ.Λ. ΤΣΙΑΒΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΠΕΡΣΕΦΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΠΘ

1o ΓΕ.Λ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΠΑ.ΜΑΚ.

2o ΓΕ.Λ. ΤΣΙΩΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΑΠΘ- ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

2o ΓΕ.Λ. ΜΠΕΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2o ΓΕ.Λ. ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΣ - ΑΘΗΝΑ

2o ΓΕ.Λ. ΚΟΛΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ Ε.Μ.Π. ΑΘΗΝΑ

2o ΓΕ.Λ. ΤΥΦΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΑΠΘ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2o ΓΕ.Λ. ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΧΗΜΕΙΑΣ ΑΠΘ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2o ΓΕ.Λ. ΓΚΟΓΚΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΑΠΘ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

2o ΓΕ.Λ. ΤΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΜΗΧΑΝΙΚΩΝ, ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΒΟΛΟΣ

2o ΓΕ.Λ. ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ, ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΔΣ ΚΟΖΑΝΗ

3o ΓΕ.Λ. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3o ΓΕ.Λ. ΒΑΣΣΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3o ΓΕ.Λ. ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ  ΕΥΘΑΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3o ΓΕ.Λ. ΖΑΡΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3o ΓΕ.Λ. ΑΔΑΛΟΓΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3o ΓΕ.Λ. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗΙΑΤΡΙΚΗΣ(ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

3o ΓΕ.Λ. ΚΑΡΑΤΖΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

3o ΓΕ.Λ. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

3o ΓΕ.Λ. ΚΑΠΑΝΙΔΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

4o ΓΕ.Λ. ΞΕΝΙΤΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΙΑΤΡΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

4o ΓΕ.Λ. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ ΙΑΤΡΙΚΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ

4o ΓΕ.Λ. ΠΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ

4o ΓΕ.Λ. ΜΟΥΡΤΖΙΛΑ ΦΡΑΝΤΣΕΣΚΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

4o ΓΕ.Λ. ΣΤΑΜΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛ.ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ

4o ΓΕ.Λ. ΤΥΠΟΥ ΡΑΦΑΕΛΛΑ-ΑΓΑΠΗ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

4o ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

4o ΓΕ.Λ. ΓΚΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ Κ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ

4o ΓΕ.Λ. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΚΗΣ

5o ΓΕ.Λ. ΓΙΟΒΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5o ΓΕ.Λ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5o ΓΕ.Λ. ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠ/ΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5o ΓΕ.Λ. ΤΣΙΡΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5o ΓΕ.Λ. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5o ΓΕ.Λ. ΣΙΩΜΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΟΛΟΥ

5o ΓΕ.Λ. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΠΑΤΡΑΣ)

5o ΓΕ.Λ. ΖΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

5o ΓΕ.Λ. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΣΩΜΑΤΑ

ΙΔΙΩΤΙΚΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ ΒΕΡΟΙΑΣΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΑΠΘ

ΑΚΡΙΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΞΑΝΘΗ

ΝΤΟΜΠΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ… ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ.. ΛΗΜΝOΣ

ΦΥΚΑΤΑ ΙΟΥΛΙΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΧΙΟΣ

ΚΙΡΤΙΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ

ΓΕΛ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ - ΑΠΘ

ΚΟΙΛΑΝΙΔΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) ΠΑΝ. ΜΑ/ΝΙΑΣ

ΜΑΧΑΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ (ΣΠΑΡΤΗ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑΦΥΣΙΚΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΑΠΘ)

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ) Τ.Ε.Ι. ΣΤΕΡ. ΕΛΛΑΔΑΣ

ΡΙΖΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ) ΔΗΜ.ΠΑΝ. ΘΡΑΚΗΣ

ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ

ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΛΑΜΙΑ) ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

ΝΕΣΙΜΙ ΜΙΓΚΕΝΑΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ) - ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΓΕΛ ΡΙΖΩΜΑΤΩΝ

ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ) ΠΑΝ. ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ

ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ) ΠΑΝ. ΔΥΤ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗΦΥΣΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΑΣΤΥΝ. ΣΧΟΛ.

ΜΠΟΥΛΙΜΠΑΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕΩΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΑΠΘ

ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΕΛ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ - ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΠΑΠΑΝΙΔΟΥ ΑΝΝΑΜΟΥΣΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΗΣ - ΠΑΝ. ΜΑΚ/ΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ-ΣΟΦΙΑΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ - ΑΠΘ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΑΡΣΕΝΙΟΥ-ΛΟΥΡΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΝΑΓ.ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ - ΠΑΝ. ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)

ΚΑΤΡΑΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ - ΑΠΘ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

ΓΚΕΚΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΤΕΧΝ/ΓΩΝ  ΓΕΩΠ.-ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ  ΒΕΡΟΙΑΣ

1 Αντωνιάδης Θεόδωρος  1ος  στα 100μ.ύπτιο κολύμβησηΘερινοί αγώνες και  1ος στα 50μ. ύπτιο κολύμβηση 

2 Τσανακτσίδου Βασιλική κατέλαβε την 1η στα 200μ. πρόσθιο και την1η  στα 100μ. πρόσθιο κολύμβηση κολύμβηση Θερινοί αγώνες  και  την 3η στα 50μ. πρόσθιο κολύμβηση

3 Θώμογλου Σάββας  (από τον Σύλλογο ΝΑΣΗ ΗΜΑΘΙΑΣ)κατέλαβε την 1η θέση στα 100μ. πρόσθιο και την 3η θέση στα 50μ. πρόσθιο στους Διεθνείς αγώνες κολύμβησης στο Βερολίνο  . την 1η θέση στα 200μ. πρόσθιο  με νέο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ,  2ος στα 100μ. πρόσθιο κολύμβηση , 2ος  στα 50μ. Πρόσθιο κολύμβηση στο Παν/νιο Πρωτ/μα στην Πάτρα , 4. Αντωνιάδου Φανή-Στυλιανή 3η θέση στα 100μ. ελεύθερο Παγκορασίδων Α΄

ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Α.Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ  ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’  ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2015 ΣΤΟ ΑΡΓΟΣ .

1. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2. ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

4. ΓΚΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

5. ΜΠΑΛΤΑΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

6. ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

7. ΚΟΥΚΟΥΤΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

8. ΖΟΥΖΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

9.  ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

10. ΝΑΒΡΟΖΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

11. ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

12. ΚΩΣΤΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

13. ΚΩΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

•ΟΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Α.Π.Σ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ  ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2015 ΣΤΗ ΠΑΤΡΑ .

1. ΚΟΤΖΑΧΡΗΣΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

2. ΠΑΠΑΦΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

3. ΤΣΟΛΟΖΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

4. ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΟΛΓΑ

5. ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

6. ΒΛΑΧΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 

7. ΚΑΛΜΟΥΚΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

8. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ

9. NACO MARIA

10. ΣΠΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

11. ΘΕΟΔΟΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

12. ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

13. ΣΑΦΑΡΙΚΑ ΜΑΡΙΑ

14. ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

15. ΗΡΑΚΛΕΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ

16. ΟΣΛΑΝΙΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

17. ΤΣΑΝΑΞΙΔΟΥ ΔΑΦΝΗ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ

• ΟΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ Α.Π.Σ ΦΕΡΩΝΑΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟΝ ΙΟΥΛΙΟ ΤΟΥ 2015 ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ.

1.ΚΑΤΣΙΚΑΡΩΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

2. ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΗ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

3. ΛΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

4. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

5. ΣΤΕΦΟΥΔΗ ΕΛΕΝΗ

6. ΚΕΡΙΜΗ ΡΑΦΑΕΛΑ

7. ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

8. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

9. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

10. ΜΑΤΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΙΟΛΕΤΑ

11. ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΟΥ ΣΟΦΙΑ

12. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 

13. ΚΕΡΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

14. ΚΥΡΙΚΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

•ΟΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΟ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ  ΤΟ 2015 .

1.ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑ

2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3.ΠΑΡΑΣΧΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

4.ΓΙΟΥΒΑΝΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ 1o ΓΕΛ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ ΟΡΓΑΝΩΝ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΜΑΘΗΤΡΙΩΝ ΓΕΝΙΚΩΝ ΛΥΚΕΙΩΝ ΚΑΙ ΕΠΑΛ ΕΛΛΑΔΟΣ ΕΤΟΥΣ 2014 -2015)

1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΝΣΑΜΠΛ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟ 2015

1.ΒΑΡΒΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

2. ΤΣΙΡΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

3. ΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

4. ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

5. ΤΣΙΑΜΙΤΡΟΥ ΑΝΘΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ

1. ΑΤΑΝΑΣΟΒΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 

2. ΑΣΙΑ ΠΕΤΡΟΒΑ

 •ΤΟ ΤΜΗΜΑ ΤΗΣ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ Α.Σ.ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ 2014 ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ .

1. ΑΓΑΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΙ ΣΑΑΤΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΔΥΑΔΑ ΑΝΔΡΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε’ 

2. ΣΑΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΚΑΙ ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΜΕΙΚΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε’

3. ΠΑΛΑΣΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΚΑΙ ΚΕΦΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΗ ΔΥΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Ε’

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ

1.ΕΛΣΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

2.ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΗ

•ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΑΟΡΓ ΒΕΡΟΙΑΣ

1.ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ,ΣΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ   ΚΑΙ ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΟ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΗΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΤΟ 2015

2.ΣΑΛΑΣΙΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΙ

3.ΚΑΤΡΑΝΙΤΣΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ 

ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΤΟΜΙΚΟΥ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΧΟΙΝΑΚΙ

4. ΚΟΤΖΑΕΡΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΜΟΥΣΤΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ, ΜΟΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΙΔΩ, ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΟ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΝΣΑΜΠΛ (ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ 5 ΜΠΑΛΕΣ) ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

5.  ΧΩΜΑΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΚΟΡΥΝΕΣ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΣΥΛΛΟΓΙΚΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ Β’-Δ’ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ

• ΤΑΚΑ ΕΡΜΙΟΝΗ

• ΤΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΕΛΑΓΙΑ

ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΕΠΕΦΥΛΑΞΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ Ο ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΟΡΓ ΒΕΡΟΙΑΣ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΤΟΥΣ  ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΤΟ 2015 ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ

•ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Α.Π.Σ  ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΕΧΕΙ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ 

1. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ  ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ 7/ΘΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΗΝ 1Η  ΘΕΣΗ,1Η ΝΙΚΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ,2Η ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟ(ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ) ΣΤΟ 7/ΘΛΟ,3Η ΝΙΚΗ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟ(ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ) ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ,19Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΟ 7/ΘΛΟ

2. ΣΤΑΜΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΣΤΑ 50ΧΛΜ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ

3. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ 10/ΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ, ΤΗΝ 15Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΚΥΠΕΛΟ (ΜΠΡΟΥΝΟ ΖΑΟΥΛΙ) ΣΤΟ 10/ΘΛΟ

4. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 10 ΧΛΜ. ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ ΚΑΙ ΤΗΝ 5Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ ΣΤΑ 10 ΧΛΜ. ΒΑΔΗΝ

5. ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5ΧΛΜ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

6.    ΣΤΑΜΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 3000Μ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ ΣΤΟΥΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥΣ ΑΓΩΝΕΣ

•ΔΙΑΚΡΙΣΗ ΧΙΟΝΟΔΡΟΜΩΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΣΧΟΒ ΒΕΡΟΙΑΣ ΣΤΟ SUPER –G ΓΥΝΑΙΚΩΝ.

1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ  ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΤΟ 2015

2.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ, ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΑΒΡΑΜΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΤΟΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΛΛΗΛΟ ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΓΩΝΑ ΤΟ 2015

•ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ  ΑΣ ΗΜΑΘΙΩΝ  ΕΧΟΥΝ ΠΕΤΥΧΕΙ ΤΙΣ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΝΑΦΕΡΟΜΕΝΕΣ ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΣΤΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΗΣ Ε.Ο.Π.Α ΤΟ 2015

1. ΜΠΙΛΕΚΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ 8-9 ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ

2. ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ 8-9 ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ

3. ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΣ ΗΛΙΚΙΑΣ 12-13 ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ

4. ΣΙΑΚΑΒΑΡΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΠΑΓΟΡΑΣΙΔΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ 12-13 ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ

5. ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ 10-11 ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ

6. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ 10-11 ΣΤΟ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Β.ΕΛΛΑΔΟΣ 

7. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ  ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ ΤΟΠΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΒΟΡΕΙΟΥ ΕΛΛΑΔΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑΣ 16-17 ΚΑΙ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑΣ 16-17

8. ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΗΛΙΑΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  ΝΕΩΝ,ΤΗΝ 8Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ NEWAZA

9. ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΒΟΡΕΙΟΕΛΛΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ,ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ DUO MIX  ΚΑΙ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ  ΣΤΑ ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΗΛΙΚΙΑΣ 12-13

10. ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ DUO MIX  ΠΑΛΑΙΣΜΑΤΑ ΜΕΜΕΙΓΜΕΝΗ ΗΛΙΚΙΑΣ 12-13 ΚΑΙ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΛΙΚΙΑΣ 10-11

•ΤΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ Α.ΣΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ  ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ KICK-THAI BOXING ΤΟΥ ΕΤΟΥΣ 2015 

1.ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2.ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

3.ΚΕΝΤΖΟΣΒΙΛΙ ΣΤΕΛΙΟΣ

•ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΑΝΗΜΑΘΙΑΚΟΣ Α.Σ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΤΟ 2014 ΚΑΙ ΤΟ 2015 

1.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ  ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΟ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ KUMITE ΑΝΔΡΩΝ +84κ. ΣΤΟ ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ-ΝΕΩΝ ΣΤΗ ΖΥΡΙΧΗ ΤΟ 2015. Και χρυσό στην στο πανελλήνιο πρωτάθλημα

2.ΠΑΝΕΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΟ ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ KUMITE ΓΥΝΑΙΚΩΝ -68κ. ΣΤΟ WKF KARATE-1 PREMIER LEAGUE ALMERE TO 2015 ΣΤΗΝ ΟΛΛΑΝΔΙΑ

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ

1.ΜΠΟΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ +76

2.ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ  (από 4ο ΓΕΛ) ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ τρίτη θέση πανελληνίως στο καράτε -61

3. ΚΩΤΙΑΣ –ΔΗΜΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ  (ΑΠΌ 4Ο ΓΕΛ)ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ  ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΣ ΣΤΟ ΚΑΡΑΤΕ+54

4.ΜΠΑΛΤΖΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  (από 3ο ΓΕΛ)ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΑΙ 1η Πανελληνιονίκης ΚΑΡΑΤΕ+54

5.ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ +54 

6.ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΕΦΗΒΩΝ-52 

7.ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑ  ΚΑΙ KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ+35

8. ΚΑΝΕΛΛΙΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-42

9.ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΠΑΙΔΩΝ-57 και χάλκινο στο εφήβων-57 

10.ΑΜΒΡΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ

ΑΡΓΥΡΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ

1.ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΑΝΔΡΩΝ ΤΟ 2014 -40

2.ΖΕΥΓΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΟ 2015 -76

3.ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΤΟ 2015 +76

4.ΜΠΑΛΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟ 2015 

5.ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟ 2015 -42

6.ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΠΑΙΔΩΝ ΤΟ 2015 -70

7.ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΕΦΗΒΩΝ ΤΟ 2014 +70

ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ

1. ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ -47

2. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΘΕΑΝΩ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΤΟ 2015  -54

3. ΠΡΕΛΟΡΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΕΦΗΒΩΝ ΤΟ 2015  -57

4.ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΘΟΔΩΡΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΕΦΗΒΩΝ ΤΟ 2015  +70

5.ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΤΟ 2015  +35

6.ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΠΑΙΔΩΝ ΤΟ 2014 -42

7.ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑΚΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑ ΠΑΙΔΩΝ

8.ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ -37  (2ο ΓΥΜΝ 1η θέση στις πολεμικές τέχνες στις κατηγορίες KATA και KUMITE )

9. ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE -63 ΠΑΙΔΩΝ ( 2Ο ΓΥΜΝ 1η θέση στο πανελλήνιο κύπελλο στις πολεμικές τέχνες στην κατηγορία  +55 KUMITE)

10. ΔΟΥΠΚΑΡΗ ΕΥΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ KUMITE 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

ΣΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΟ ΠΑΝΕΤΣΙΔΗ, ΣΤΗ ΧΑΣΙΩΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ, ΣΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ ΠΑΝΕΤΣΙΔΗ,ΣΤΗΝ ΠΑΝΕΤΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 

•ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΚΑΡΑΤΕ ΜΑΚΕΔΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ ΤΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ 

1. ΓΚΟΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

2. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΑΡΓΥΡΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΟ

3.  ΤΣΙΛΙΓΚΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ  ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

1. ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΥΓΜΗ ΒΕΡΟΙΑΣ ΔΙΑΚΡΙΘΗΚΑΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΟ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΤΟΥ 2014 ΣΤΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ

ΧΡΥΣΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ

1. ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

2. ΓΑΛΑΝΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΑΣΗΜΕΝΙΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ

1. ΚΑΤΣΟΥΡΑ ΡΟΔΟΥΛΑ

ΧΑΛΚΙΝΑ ΜΕΤΑΛΛΙΑ ΚΑΤΕΚΤΗΣΑΝ

1.ΚΩΤΑΣ  ΦΟΙΒΟΣ

2. ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΟΥ  ΕΛΕΝΑ

3. ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥ  ΒΙΚΤΩΡΙΑ

4. ΑΙΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ

5. ΘΕΟΔΩΡΙΚΑ  ΑΥΓΗ

6. ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ  ΑΝΑΤΟΛΗ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 Ο ΚΩΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΑΙ Η  ΣΤΑΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ

•ΟΙ ΑΘΛΗΤΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΚΑΤΕΛΑΒΑΝ  ΣΕ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΙΣ ΑΚΟΛΟΥΘΕΣ ΘΕΣΕΙΣ

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ 

2. ΜΠΡΟΥΣΑ ΒΙΒΙΑΝΝΑ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ.ΠΡΟΣΘΙΟ,ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2015

3. ΤΣΑΝΑΚΤΣΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ. ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ. ΥΠΤΙΟ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

4. ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ. ΠΡΟΣΘΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ ΠΡΟΣΘΙΟ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΟ 2015

5. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ. ΥΠΤΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ. ΥΠΤΙΟ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

6. ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2015

7. ΠΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ 1Η ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ  ΣΤΑ 100Μ. ΥΠΤΙΟ ,ΤΗΣ 2ΗΣ ΘΕΣΗΣ ΣΤΑ 100Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ ΣΤΑ 50Μ. ΥΠΤΙΟ,ΤΗΣ 3ΗΣ ΘΕΣΗΣ ΣΤΑ 50Μ. ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ ΚΑΙ ΣΤΑ 200Μ. ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2015

8. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΑΤΕΛΑΒΕ ΤΗΝ  1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ. ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΚΑΙ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50Μ. ΥΠΤΙΟ ΣΤΟ ΘΕΡΙΝΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 2015

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ

•ΣΤΕΛΙΟΣ ΑΜΠΑΤΖΙΔΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ  ΤΟΥ «ΠΗΓΑΣΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ» ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ ΠΟΥ ΕΠΕΦΥΛΑΞΑΝ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ ΟΙ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΤΟΥ ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΤΟΥ ΤΟ ΕΤΟΣ 2014-2015

 

 

 

Σ.Σ. Λόγω της πληθώρας των ονομάτων δυστυχώς υποχρεωθήκαμε να επιλέξουμε φωτογραφίες οι οποίες καλύπτουν όσο το δυνατόν περισσότερα άτομα.

 

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Ξεκινάει η εβδομάδα Μικρασιατικού Πολιτισμού στη Βέροια

Ξεκινάει η εβδομάδα Μικρασιατικού Πολιτισμού στη...

Από τον Σύλλογο Μικρασιατών Ν. Ημαθίας ανακοινώθηκε...

Εκδρομή του Χορευτικού Ομίλου Βέροιας  στη Σιάτιστα

Εκδρομή του Χορευτικού Ομίλου Βέροιας στη Σιάτιστα

Ο Χορευτικός Όμιλος Βέροιας πραγματοποίησε εκδρομή...

Ευχαριστήριο του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού Σχολείου Βέροιας

Ευχαριστήριο του Συλλόγου Γονέων και κηδεμόνων του 9ου...

Ο Σύλλογος Γονέων και Κηδεμόνων του 9ου Δημοτικού...

Νέο πρόγραμμα προβολής ταινιών κινηματοΘέατρου ΣΤΑΡ - Από την Πέμπτη 22/11/18 έως 28/11/18

Νέο πρόγραμμα προβολής ταινιών κινηματοΘέατρου ΣΤΑΡ -...

ΡΑΛΦ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΙΝΤΕΡΝΕΤ  (ΜΕΤΑΓΛ.)Προβολές : Παρασκευή...

Επετειακή Εκδήλωση: ΦΜΚ Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων ΑμεΑ Ν. Ημαθίας / ΚΔΗΦ ''Τα Παιδιά της Άνοιξης''

Επετειακή Εκδήλωση: ΦΜΚ Σύλλογος Γονέων & Κηδεμόνων...

Τα Παιδιά της Άνοιξης'' τιμούν τα 30 χρόνια δράσης...

Προβολή ταινίας (Χήρες - Widows) την Πέμπτη στο

Προβολή ταινίας (Χήρες - Widows) την Πέμπτη στο "ΣΤΑΡ"...

Το κινηματοθέατρο ΣΤΑΡ σας προσκαλεί στις «σινεφίλ»...

«COMEDY FESTIVAL» στο Πολιτιστικό Κέντρο «Αλέξανδρος»

«COMEDY FESTIVAL» στο Πολιτιστικό Κέντρο «Αλέξανδρος»

Το  Κέντρο Πολιτισμού της Περιφέρειας Κεντρικής...

Μάθηματα γαστρονομίας στο Μορφωτικό Σύλλογο Κοπανού

Μάθηματα γαστρονομίας στο Μορφωτικό Σύλλογο Κοπανού...

Στο μάθημα γαστρονομίας που πραγματοποιήθηκε στις 15/11...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Οι προκλήσεις & το μέλλον του Περιφερειακού & Κλαδικού τύπου - 1η Ενότηταhttps://www.youtube.com/watch?v=LhYHKBT_Up8&feature=youtu.beΟι προκλήσεις & το μέλλον του Περιφερειακού & Κλαδικού τύπου - 2η...

Παρασκευή 20 Ιουλίου και ώρα 9.15 μ.μ.στο Θέατρο Άλσους «Μελίνα Μερκούρη»Η Συνάντηση του Σταύρου Ξαρχάκου με την Άλκηστη Πρωτοψάλτη ήταν τελικά… Η Συνάντηση που ζητούν όλοι και αυτήν την χρονιά!Η μοναδική...

Από τον Σύλλογο Μικρασιατών Ν. Ημαθίας ανακοινώθηκε ότι:"Την Κυριακή 25 Νοεμβρίου αρχίζει η Εβδομάδα Μικρασιατικού Πολιτισμού για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά. Ένας θεσμός που διοργανώνεται από το Σύλλογο ...

Ο Χορευτικός Όμιλος Βέροιας πραγματοποίησε εκδρομή στη Σιάτιστα, την Κυριακή 18-11-2018Επισκέφτηκε την Ιερά Μονή της Παναγίας στο Μικρόκαστρο, το Τραπάντζειο  Γυμνάσιο, όπου υπάρχει  η Παλαιοντολογική...