Επιτυχόντες σε ΑΕΙ και ΤΕΙ από το 1ο Λύκειο Βέροιας

Επιτυχόντες σε ΑΕΙ και ΤΕΙ από το 1ο Λύκειο Βέροιας

         
Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΩΗ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
ΑΡΑΒΑ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΑΝΘΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΑΡΑΠΙΔΟΥ ΘΕΟΠΟΥΛΑ ΣΑΒΒΑΣ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΒΑΦΕΙΑΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΕΛΙΣΑΒΕΤ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΚΙΟΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
ΓΟΥΛΣΟΥΖΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΕΡΡΕΣ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε.
ΓΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΝΩΤΕΡΗ ΣΧΟΛΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΡΟΔΟΥ (Α.Σ.Τ.Ε.Ρ.)
ΓΩΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΔΑΒΙΤΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΙΩΑΝΝΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΔΕΜΕΝΑΓΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΕΚΤΩΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΝΙΑ)
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΩΤΗΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
ΕΥΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΖΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΙΟΡΔΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΚΟΥΛΗ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΡΘΕΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΚΑΛΛΙΑΡΙΔΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΕΛΕΜΠΕΚΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΟΛΥΠΕΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΣΑΜΟΣ)
ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΚΡΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΥΝΗΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) 
ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΛΕΠΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡΑΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΕΡΜΗΝΕΙΑΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΟΔΟΣ)
ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΠΡΑΞΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΣΠΑΡΤΗ) 
ΚΥΡΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΛΑΣΚΑΡΗ ΑΘΗΝΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΛΙΑΝΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΜΗΛΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΕΛΑΝΙΑ ΠΑΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΕΝΔΥΣΗΣ (ΚΙΛΚΙΣ)
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΙΧΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΛΑΣΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΟΥΡΝΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΜΠΑΛΤΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΑΤΡΑ)
ΜΠΑΛΤΟΥ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΔΟΞΙΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΜΠΕΚΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΝΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΜΠΕΣΙΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΘΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΝΕΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)
ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
ΝΤΑΟΥΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΟΥΤΣΕΤΑΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΒΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΑ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) - ΟΠΛΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΝΝΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΗΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΗΝΤΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΡΗΓΑΣ ΕΛΠΙΝΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑΣ, ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ΠΑΡΕΥΞΕΙΝΙΩΝ ΧΩΡΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΠΑΤΣΙΑΒΟΥΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΦΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΙΕΡΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΠΕΪΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΑΡΤΑ)
ΠΕΤΚΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΛΠΙΔΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΥΡΑΝΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΣΙΛΟΥΑΝΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΣΑΒΒΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
ΣΑΜΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΡΙΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ) 
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΦΙΑ ΙΤΑΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΟΥΛΙΩΤΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΤΡΑΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ & ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΒΟΛΟΣ)
ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
ΤΑΣΤΕΜΗΡ ΕΥΡΥΔΙΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
ΤΖΙΜΠΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΟΡΛΑΚΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ) 
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΛΕΑΡΧΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΤΣΑΜΙ ΤΖΟΝΗ ΑΡΤΟΥΡ ΜΙΡΑΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΑΡΤΣΗ ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΡΤΕΜΙΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
ΤΣΕΓΚΕΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΥΡΩ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
ΤΣΙΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΕΡΣΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
ΤΣΙΟΥΜΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΡΘΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΪΤΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΟΥΣΑΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΧΑΤΖΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΧΑΝΙΑ)
ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ Τ.Ε. (ΣΠΑΡΤΗ) 

 

 

Οι επιτυχόντες του 10% από το 2016

Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΝΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΓΩΤΑ ΑΙΜΙΛΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΖΥΓΑΝΙΤΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΛΓΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ) -ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ 
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΣΗΜΕΛΑ ΔΗΜΟΣΙΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΜΕΣΩΝ ΜΑΖΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΚΩΤΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
ΝΑΜΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΙΑΣΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ (ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΟΛΙΤΕΣ)
ΧΑΪΤΙΔΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΛΕΝΗ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Τα κηπευτικά του Αγ. Γεωργίου πρωταγωνιστούν για 5η χρονιά στις εκδηλώσεις του Τοπικού Συλλόγου

Τα κηπευτικά του Αγ. Γεωργίου πρωταγωνιστούν για 5η...

Με γαστρονομικές προτάσεις ήρθε στην Πλατεία...

Τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Βέροιας τη Δευτέρα 22 Ιουλίου - Τα θέματα της ημερήσιας διάταξης

Τακτική συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου Βέροιας...

τακτική συνεδρίαση, θα γίνει στις 22-7-2019 ημέρα Δευτέρα...

Το πρόγραμμα του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας για ανασφάλιστους και άπορους δημότες Βέροιας

Το πρόγραμμα του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας για...

Στο Δημοτικό Ιατρείο του Δήμου Βέροιας  προσφέρονται...

Σύλληψη 58χρονου για πλαστογραφία και απάτη

Σύλληψη 58χρονου για πλαστογραφία και απάτη

Συνελήφθη χθες το μεσημέρι στη Βέροια, από...

Δημοτικό Συμβούλιο Αλεξάνδρειας:  Ευχές για τους Ημαθιώτες της Βουλής… αλλά και κόντρες για τα σκουπίδια και τους υδρονομείς στη χθεσινή συνεδρίαση

Δημοτικό Συμβούλιο Αλεξάνδρειας: Ευχές για τους...

Με ευχές και συγχαρητήρια για την εκλογή αλλά και...

Νικόλας Καρανικόλας: Θα επανεξετάσουμε, όταν αναλάβουμε την διοίκηση, την  μίσθωση του πρώην τουριστικού περιπτέρου «Κιόσκι»

Νικόλας Καρανικόλας: Θα επανεξετάσουμε, όταν...

Αγαπητές και Αγαπητοί Ναουσαίοι.Με έκπληξη ...

Φρόσω Καρασαρλίδου: Δυναμικά παρούσα και στη νέα θητεία

Φρόσω Καρασαρλίδου: Δυναμικά παρούσα και στη νέα...

Με αίσθημα ευθύνης άλλα και τιμής απέναντι στους...

Τάσος Μπαρτζώκας: «Με αίσθημα ευθύνης και αισιοδοξία για την Ελλάδα και την Ημαθία μας... Ξεκινάμε!»

Τάσος Μπαρτζώκας: «Με αίσθημα ευθύνης και αισιοδοξία...

«Με αίσθημα ευθύνης και αισιοδοξία για την Ελλάδα και...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Νεκρός από ανακοπή καρδιάς  διακομίσθηκε στο Νοσοκομείο Βέροιας, νωρίς το μεσημέρι, ο 60χρονος, συνταξιούχος  βεροιώτης, Απόστολος Χατζηλάμπρου. Το περιστατικό συνέβη στα Δικαστήρια της Βέροιας, όπου...

    Σε ανακοίνωση που εξέδωσε η διοίκηση του Εθνικού Χιονοδρομικού Κέντρου Σελίου ενημερώνει ότι είναι για το σαββατοκύριακο 12-13 Ιανουαρίου είναι σε πλήρη λειτουργία όλες οι πίστες και οι αναβατήρες...

Εκτροχιασμός τρένου που εκτελούσε το δρομολόγιο Θεσσαλονίκη-Λάρισα σημειώθηκε σήμερα το πρωί στον σιδηροδρομικό σταθμό στο Πλατύ Ημαθίας.Σύμφωνα με ενημέρωση της ΤΡΑΙΝΟΣΕ η αμαξοστοιχία 1591 εκτροχιάστηκε...

Με γαστρονομικές προτάσεις ήρθε στην Πλατεία Δημαρχείο της Βέροιας, ο Πολιτιστικός Σύλλογος Αγ. Γεωργίου, στην έναρξη της 5ης Γιορτής Κηπευτικών, που διοργανώνει, με δύο εκδηλώσεις. Η μία έγινε το απόγευμα...