ΕΠΣ Ημαθίας . Οι διαιτητές και βοηθοί του Σαββατοκύριακου 13-14/1

ΕΠΣ Ημαθίας . Οι διαιτητές και βοηθοί του Σαββατοκύριακου 13-14/1

Κανονικά θα διεξαχθούν όλα τα παιχνίδια της ΕΠΣ Ημαθίας το Σαββατοκύριακο 13-14/1 

Αναλυτικά :

Σάββατο 13/1

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (16η αγωνιστική)
——————————————
 15.00 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ – ΕΝΩΣΗ ΑΠ.ΠΑΥΛΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΤΡΑΝΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ

15.00 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΑΚ ΝΑΟΥΣΑΣ 15.00 ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

15.00 ΓΑΣ ΡΟΔΟΧΩΡΙΟΥ – Μ.ΑΛΕΞ.ΑΓ.ΜΑΡΙΝΑΣ
Διαιτησία: ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 15.00 ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ – ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ
ΔΙΑΒΑΤΟΥ 15.00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ – ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

15.00 ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣ – ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ

Διαιτησία: ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (8η αγωνιστική)
—————————————–
 15.00 ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ – ΛΕΥΚΑΔΙΑ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΔΕΒΕΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

 15.00 ΑΣ Γιαννακοχωριου – ΑΤΛΑΣ ΖΕΡΒΟΧΩΡΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΤΟΤΣΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 15.00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ – ΑΟ ΣΥΚΙΑΣ
Διαιτησία: ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ 15.00 ΔΟΞΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ – ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΛΙΟΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

Κυριακή 14/1

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (1ος ΟΜΙΛΟΣ, 10η αγωνιστική)
——————————————————-
ΚΛΕΙΔΙΟΥ 15.00 ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΛΕΙΔΙΟΥ – Ολυμπιακος Λουτρου
Διαιτησία: ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΠΙΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΜΕΛΙΚΗΣ 15.00 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΡΗΣ Π.ΣΚΥΛΙΤΣΙΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ-ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΣΧΟΙΝΑ 15.00 ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΣΤΡΟΥ
Διαιτησία: ΛΑΖΑΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΠΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΛΑΤΕΟΣ 15.00 Αγρ.Αστ.Πλατεος – ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ
Διαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΝΑΤΣΙΟΥΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΩΝ 15.00 ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ – ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ
Διαιτησία: ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΚΩΣΤΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ, 10η αγωνιστική)
——————————————————-
ΡΑΧΙΑΣ 15.00 ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ
Διαιτησία: ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΠΟΥΛΑΣ 15.00 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ
Διαιτησία: ΤΡΕΒΛΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ-ΜΟΥΣΕΝΙΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 15.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ – ΔΟΞΑ ΝΑΟΥΣΑΣ
Διαιτησία: ΓΑΒΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ-ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 15.00 ΑΓΡ.ΑΣΤ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ
Διαιτησία: ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ-ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (8η αγωνιστική)
—————————————–
ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ 10.30 ΑΕ ΚΑΨΟΧΩΡΑΣ – Ερμης Τριλοφου
Διαιτησία: ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΓΙΑΓΚΙΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ-ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ 10.30 ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΔΟΞΑ ΚΥΨΕΛΗΣ
Διαιτησία: ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ 10.30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ – ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ
Διαιτησία: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΚΙΡΜΑΝΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ-ΠΕΤΡΟΥ ΘΩΜΑΣ

ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ 10.30 ΠΟ ΞΕΧΑΣΜΕΝΗΣ – Φιλιππος Π.Νερων
Διαιτησία: ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΓΚΟΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Βασίλης Βόλκος
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Βασίλης Βόλκος - Αθλητικογράφος

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

ΕΠΣ Ημαθίας .Α1  Κέρδισαν και πάλι οι δύο πρωτοπόροι

ΕΠΣ Ημαθίας .Α1 Κέρδισαν και πάλι οι δύο πρωτοπόροι

Με νίκες των δυο πρωτοπόρων, Αγκθιάς και ΠΑΟΚ...

ΕΠΣ Ημαθίας Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββάτου 21/4/2018

ΕΠΣ Ημαθίας Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββάτου 21/4/2018

Πρόγραμμα αγώνων της 21.04.2018Α1 Ερασιτεχνική .πρωτάθλημα...

ΕΠΣ Ημαθίας . Α1 Νίκησαν οι δύο πρωτοπόροι

ΕΠΣ Ημαθίας . Α1 Νίκησαν οι δύο πρωτοπόροι

Χωρίς καμία αλλαγή στην  κορυφή του βαθμολογικού...

ΕΠΣ Ημαθίας Οι διαιτητές των αγώνων 14&15/4/2018
Τη Κυριακή ο αγωνας Καταταξης για την ανάδειξη του πρωταθλητή για την Α2 Ερασιτεχνικη

Τη Κυριακή ο αγωνας Καταταξης για την ανάδειξη του...

Από την Επιτροπή Πρωτ/τος & Κυπέλλου της Ένωσης...

ΕΠΣ Ημαθίας Στην Α1 η Μελίκη , Πλατύ, Μαρίνα και Αγ. Βαρβάρα.

ΕΠΣ Ημαθίας Στην Α1 η Μελίκη , Πλατύ, Μαρίνα και Αγ....

Τελευταία αγωνιστική στους δύο ομίλους της Α2, και οι...

ΕΠΣ Ημαθίας. Νίκησαν εύκολα Αγκαθιά και ΠΑΟΚ

ΕΠΣ Ημαθίας. Νίκησαν εύκολα Αγκαθιά και ΠΑΟΚ

Άνετες νίκες με μεγάλα σκορ σημείωσαν η πρωτοπόρος...

ΕΠΣ Ημαθίας Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 31/3&1/4/2018

ΕΠΣ Ημαθίας Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου...

ΠΡΌΓΡΑΜΜΑ ΑΓΏΝΩΝ της 31.03.2018Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ...

ΑΚΟΥ 99.6FM

Αγγελίες

ΑΘΛΗΤΙΚΑ

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Με νίκες των δυο πρωτοπόρων, Αγκθιάς και ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας συνεχίστηκε το πρωτάθλημα της Α1 ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας Μια αγωνιστική πριν το τέλος της κανονικής περιόδου, η Αγκαθιά επικράτησε δύσκολα 2-1...

Πρόγραμμα αγώνων της 21.04.2018Α1 Ερασιτεχνική .πρωτάθλημα Α1 ( 29η αγωνιστική)------------------------------------------Γήπεδο Ν.Νικομήδειας  16.30 ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣΔιαιτησία: ΜΑΛΟΥΤΑΣ -ΙΑΣΩΝΙΔΗΣ -ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ γήπεδο...

Χωρίς καμία αλλαγή στην  κορυφή του βαθμολογικού πίνακα της Α1 ερασιτεχνικής στην ΕΠΣ Ημαθίας .  Στο πλαίσιο της 28ης αγωνιστικής, η Αγκαθιά κέρδισε στο Παλαιοχώρι τον Άρη με 0-1 ενώ ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας...

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(28η αγωνιστική)------------------------------------------ΚΟΠΑΝΟΥ 16.30 ΓΑΣ ΚΟΠΑΝΟΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣΔιαιτησία: ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ -ΑΣΒΕΣΤΑΡΑΣ -ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 16.30 ΠΑΟΚ ΑΛΕΞ/ΕΙΑΣ - ΑΕ ΧΑΡΙΕΣΣΑΣΔιαιτησία:...