Βραβεία σε μαθητές, που διακρίθηκαν  στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς

Βραβεία σε μαθητές, που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς

Το Παράρτημα Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βραβεύει τους μαθητές, που διακρίθηκαν στους Μαθηματικούς Διαγωνισμούς «Θαλής», «Ευκλείδης», «Αρχιμήδης», «Υπατία» και «Καραθεοδωρή», την Κυριακή 1 Απριλίου 2018 και ώρα 11:00 πμ στην Αντωνιάδειος Στέγη Γραμμάτων και Τεχνών Δήμου Βέροιας.

Κεντρική ομιλήτρια της τελετής βράβευσης είναι η κ. Κατερίνα Καλφοπούλου ,συγγραφέας και  καθηγήτρια στη δευτεροβάθμια εκπαίδευση.

Η ομιλία της  έχει τίτλο  στα «Η απαρxή της γραφής και της αρίθμησης ».

Οι μαθητές που θα βραβευτούν είναι:

Για τον διαγωνισμό «Υπατία» (Ημαθία)

ΑΛΑΓΚΙΟΖΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΙΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΚΙΑΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΔΑΝΙΗΛΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΙΝΤΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΖΑΜΑΝΗ ΕΛΕΝΗ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

ΚΑΜΠΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΡΑΣΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ

ΚΟΛΟΒΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΜΑΡΙΑ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ

ΚΟΝΤΟΝΙΝΑΣ ΔΗΜΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΟΥΙΤΙΛΑ  ΠΑΟΥΛΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΚΟΦΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ-ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ 1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

ΛΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΝΩΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ

ΜΟΣΧΑΤΑ ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΠΑΜΠΟΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΑΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΟΥΛΤΣΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΟΥΠΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΣΤΑΜΑΤΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΣΩΤΗΡΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΑΜΠΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΤΖΙΑΤΖΙΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΣΑΓΓΑΡΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΤΣΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΧΑΤΖΗΠΑΥΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΟΠΑΝΟΥ

ΧΟΡΓΚΙΤΟ ΛΑΛΟΣΙ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

Για τον διαγωνισμό «Κ. Καραθεοδωρή» 

ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΝΙΚΗ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΙΛΙΑ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΚΟΦΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΜΟΣΧΟΤΑ ΖΩΗ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΠΑΝΤΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΑΡΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ 1ο ΓΥΜΝ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΤΖΙΑΤΖΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ 

ΤΖΟΥΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ 4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

ΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ

ΤΣΕΛΙΟΥ ΕΥΤΕΡΠΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΤΣΙΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Για τον διαγωνισμό «Θαλής»

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ  ΛΟΥΚΑΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ  ΚΩΣΤΑΣ  5ο ΓΥΜΝ.ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΑΣΙΑΤΙΔΟΥ  ΕΥΓΕΝΙΑ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΔΕΛΛΑ  ΒΑΙΑ  2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΕΥΦΗΜΙΑΝΙΔΟΥ  ΒΙΡΓΙΝΙΑ  4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ  ΣΟΦΙΑ  3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΚΑΡΑΜΟΥΤΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΜΑΡΙΑ 5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΥΡΑΝΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΚΥΡΙΑΚΟΥ  ΓΑΛΑΤΕΙΑ  5ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΛΕΖΕΚΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ  5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΜΟΥΔΟΥΡΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ 

ΗΜΑΘΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΟΥΖΑΦΕΤΛΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΑ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ  ΠΟΛΥΤΙΜΗ-ΣΟΥΜΕΛΑ  

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΕΡΣΟΣ  ΖΑΦΕΙΡΗΣ  3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΜΠΛΙΟΥΡΗΣ  ΣΠΥΡΟΣ 3ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΤΡΥΦΩΝ 

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣΒ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΩΝ/ΝΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝ.

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΜΑΡΙΑ  1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΥΠΟΥ  ΕΛΕΝΗ 5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΜΒΡΟΣΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΗΣ 2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝ.

ΑΥΤΖΙΔΟΥ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 6ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ  6ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝ.

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ  ΚΥΡΙΑΚΗ-ΣΜΑΡΑΓΔΑ 

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΑΡΟΛΙΔΟΥ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

 ΗΜΑΘΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ  ΘΟΔΩΡΗΣ 2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝ.

ΛΑΖΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ  1ο ΓΥΜΝ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΜΠΟΥΣΜΠΟΥΚΗ  ΙΩΑΝΝΑ  2ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝ.

ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  6ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝ.

ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ  ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝ.

ΤΑΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΤΖΕΠΟΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2ο ΓΥΜΝ. ΝΑΟΥΣΑΣ Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ  ΗΛΙΑΣ 3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚ. ΒΕΡΟΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΙΑΚΟΥΜΠ  ΑΝΤΩΝΗΣ  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΓΚΑΛΤΣΙΔΗΣ  ΓΙΩΡΓΟΣ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 

ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΔΑΙΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚ. ΒΕΡΟΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΘΕΟΦΡΟΝΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΑΛΑΜΠΑΛΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  

3ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΟΛΚΑ  ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ 

ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΙΛΙΠΠΕΙΟ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ  ΒΙΡΓΙΝΙΑ  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 

ΒΕΡΟΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΛΑΤΣΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΗΣ  2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΦΙΛΟΣΙΔΗΣ  ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 

ΒΕΡΟΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΥ  ΕΙΡΗΝΗ  1ο ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ  ΓΥΜΝ. ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

ΠΕΓΙΟΥΔΗ  ΜΑΡΙΑ-ΜΥΡΤΩ  ΕΝΙΑΙΟ ΛΥΚΕΙΟ 

ΠΛΑΤΕΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ Β΄ΛΥΚΕΙΟΥ

Για τον διαγωνισμό «Ευκλείδης»

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Β΄ΓΥΜΝ.

ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 4ο ΓΥΜΝ. ΒΕΡΟΙΑΣ Γ ‘ ΓΥΜΝ.

ΚΟΛΚΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1ο ΛΥΚΕΙΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ


Εφημερίδα Λαός
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Εφημερίδα Λαός - Τοπική Εφημερίδα

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων στο Δημοτικό Αμφιθέατρο της Αλεξάνδρειας - Από 22/7 έως 26/7

Το πρόγραμμα των εκδηλώσεων στο Δημοτικό Αμφιθέατρο...

Με την παιδική παράσταση  ‘’Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο...

15ο Καλοκαιρινό Αντάμωμα στο Πολυδένδρι - Με την παραδοσιακή ορχήστρα του Βαγγέλη Γκουτζιλίκα

15ο Καλοκαιρινό Αντάμωμα στο Πολυδένδρι - Με την...

Το Σάββατο 27 Ιουλίου  στις 8:30 μ.μ. στην πλατεία του...

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε το διήμερο εκδηλώσεων του Πολιτιστικού Συλλόγου Πλατάνου  «Το Τσινάφορο»

Με επιτυχία πραγματοποιήθηκε το διήμερο εκδηλώσεων...

 Με τεράστια επιτυχία ολοκληρώθηκε χθες, Σάββατο 20/7...

Ο Λαογραφικός Σύλλογος Ντόπιων Μακροχωρίου σε διεθνές Φεστιβάλ στο Πετρίτσι της Βουλγαρίας

Ο Λαογραφικός Σύλλογος Ντόπιων Μακροχωρίου σε διεθνές...

Ο Λαογραφικός Σύλλογος Ντόπιων Μακροχωρίου...

Παιδική εκδήλωση στο Σέλι από τον Τουριστικό Όμιλο Σελίου!

Παιδική εκδήλωση στο Σέλι από τον Τουριστικό Όμιλο...

Μια μοναδική παιδική εκδήλωση στο Σέλι  με μάγους,...

Τα λείψανα των Αγίων Ραφαήλ, Νικολάου και Ειρήνης στον Ι.Ν. Αγ. Παρασκευής Πατρίδας Ημαθίας - Από 21 έως 27 Ιουλίου - Το Πρόγραμμα των Ιερών Ακολουθιών

Τα λείψανα των Αγίων Ραφαήλ, Νικολάου και Ειρήνης στον...

Την Κυριακή 21/7/2019 και ώρα 19:00 θα γίνει η υποδοχή των...

Κατασκήνωση 5ης Αγέλης : Οι Γαλάτες ταξίδεψαν στο χωριό τους

Κατασκήνωση 5ης Αγέλης : Οι Γαλάτες ταξίδεψαν στο χωριό...

Τρίτη 25 Ιουνίου 2019 και οι Γαλάτες μας προσκαλούν να...

Oι καλοκαιρινές    εκδηλώσεις   στο Σέλι

Oι καλοκαιρινές εκδηλώσεις στο Σέλι

Το βασικό πρόγραμμα των καλοκαιρινών εκδηλώσεων και...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Οι προκλήσεις & το μέλλον του Περιφερειακού & Κλαδικού τύπου - 1η Ενότηταhttps://www.youtube.com/watch?v=LhYHKBT_Up8&feature=youtu.beΟι προκλήσεις & το μέλλον του Περιφερειακού & Κλαδικού τύπου - 2η...

Παρασκευή 20 Ιουλίου και ώρα 9.15 μ.μ.στο Θέατρο Άλσους «Μελίνα Μερκούρη»Η Συνάντηση του Σταύρου Ξαρχάκου με την Άλκηστη Πρωτοψάλτη ήταν τελικά… Η Συνάντηση που ζητούν όλοι και αυτήν την χρονιά!Η μοναδική...

Με την παιδική παράσταση  ‘’Η ΜΑΣΑ ΚΑΙ Ο ΑΡΚΟΥΔΟΣ’’ ξεκινάει σήμερα στις 9:00μ.μ. η εβδομάδα εκδηλώσεων στο Δημοτικό Αμφιθέατρο Αλεξάνδρειας. Το πρόγραμμα είναι το εξής:Δευτέρα 22/7 και ώρα 21.00΄, παιδική...

Το Σάββατο 27 Ιουλίου  στις 8:30 μ.μ. στην πλατεία του χωριούΟ Πολιτιστικός Σύλλογος Πολυδένδρου σας προσκαλεί στο 15ο Καλοκαιρινό Αντάμωμα, που θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 27 Ιουλίου 2019, στην πλατεία του...