Όλες οι αγωνιστικές της Β ερασιτεχνικής για την αγωνιστική περίοδο 2018-19

Όλες οι αγωνιστικές της Β ερασιτεχνικής για την αγωνιστική περίοδο 2018-19

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση των κατηγοριών Β ερασιτεχνικής της ΕΠΣ Ημαθίας για την αγωνιστική περίοδο 2018-19.

1η αγωνιστική

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 

Ολυμπιακος Λουτρου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 


2η αγωνιστική

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

Ολυμπιακος Λουτρου - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 


3η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - Ολυμπιακος Λουτρου: - 

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 


4η αγωνιστική

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 


5η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: - 


6η αγωνιστική

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 


7η αγωνιστική

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - Ολυμπιακος Λουτρου: - 

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 


8η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

ΑΕΚ Καμποχωρίου - Ολυμπιακος Λουτρου: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 


9η αγωνιστική

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 

Ολυμπιακος Λουτρου - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 


10η αγωνιστική

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: - 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 


11η αγωνιστική

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 


12η αγωνιστική

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 


13η αγωνιστική

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - Ολυμπιακος Λουτρου: - 

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 


14η αγωνιστική

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 


15η αγωνιστική

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - Ολυμπιακος Λουτρου: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 


16η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ: - 

Ολυμπιακος Λουτρου - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ - ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 

ΑΕΚ Καμποχωρίου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 


17η αγωνιστική

ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 

ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ: - 

Ολυμπιακος Λουτρου - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ: - 

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ: - 


18η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥ - ΔΟΞΑ ΛΙΑΝΟΒΕΡΓΙΟΥ: - 

ΠΑΟ ΠΑΛΑΤΙΤΣΙΑ - Ολυμπιακος Λουτρου: - 

ΑΛΙΑΚΜΩΝ ΝΗΣΕΛΙΟΥ - ΠΑΟ ΚΟΥΛΟΥΡΑΣ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ - ΑΕΚ Καμποχωρίου: - 

ΑΕ ΣΧΟΙΝΑ - ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΔΙΑΒΑΤΟΥ: - 




Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ -

2ος ΟΜΙΛΟΣ(ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)


1η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 


2η αγωνιστική

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 


3η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 


4η αγωνιστική

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 


5η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 


6η αγωνιστική

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 


7η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 


8η αγωνιστική

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 


9η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 


10η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 


11η αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 


12η αγωνιστική

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 


13η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 


14η αγωνιστική

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 


15η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 


16η αγωνιστική

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 


17η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 


18η αγωνιστική

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΙΑ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 


19η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 


20η αγωνιστική

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΣ Γιαννακοχωριου: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 

ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 


21η αγωνιστική

ΑΣ Γιαννακοχωριου - ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ: - 

ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ: - 

ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ - ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ: - 

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ - ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ: - 

ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: - 


22η αγωνιστική

ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ - ΑΣ ΠΑΤΡΙΔΑΣ: - 

ΛΕΥΚΑΔΙΑ - ΑΕ ΠΟΝΤΙΩΝ ΒΕΡΟΙΑΣ: - 

ΕΘΝΙΚΟΣ ΡΑΧΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΝΑΟΥΣΑΣ: - 

ΑΣ ΝΕΑΣ ΓΕΝΕΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΣΤΕΝΗΜΑΧΟΥ: - 

ΕΛΠΙΔΑ ΜΟΝΟΣΠΙΤΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ: -

Εφημερίδα Λαός
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Εφημερίδα Λαός - Τοπική Εφημερίδα

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Η κλήρωση της 1ης φάσης του Κυπέλου της ΕΠΣ Ημαθίας

Η κλήρωση της 1ης φάσης του Κυπέλου της ΕΠΣ Ημαθίας

Πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο Αιγές χθες το...

Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας  Προετοιμασία Αντρικής Ομάδας

Αγροτικός Αστέρας Αγ. Βαρβάρας Προετοιμασία Αντρικής...

Από τον Αγροτικό Αστέρα γνωρίζεται ότι η προετοιμασία...

Υπέρ πρωταθλητής της Α2 ο Φίλιππος Μελίκης νίκησε 3-2 τον ΑΟ Μαρίνας

Υπέρ πρωταθλητής της Α2 ο Φίλιππος Μελίκης νίκησε 3-2...

Ο Φίλιππος Μελίκης είναι ο υπερπρωταθλητής της...

Αγωνιστικές δραστηριότητες του Αγ. Αστέρα Αγ. Βαρβάρας

Αγωνιστικές δραστηριότητες του Αγ. Αστέρα Αγ. Βαρβάρας...

ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑΗ ανδρική ομάδα του Αγροτικού Αστέρα...

Νέος προπονητής στον ΑΕ Σχοινά ο Τάσος Χουρσουζίδης

Νέος προπονητής στον ΑΕ Σχοινά ο Τάσος Χουρσουζίδης

Ένα 24ωρο μετά την παραίτηση του Δημήτρη Μπενίσκου, η ΑΕ...

Νίκησε 1-0 ο Αστέρας τον Ολυμπιακό Νάουσας

Νίκησε 1-0 ο Αστέρας τον Ολυμπιακό Νάουσας

Ολοκλήρωσε με νίκη τις υποχρεώσεις της, η ανδρική...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Πραγματοποιήθηκε στο ξενοδοχείο Αιγές χθες το απόγευμα η Γενική Συνέλευση της ΕΠΣ Ημαθίας και ακολούθησαν οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων και του Κυπέλου. Το πρόγραμμα της 1ης φάσης του Κυπέλου είναι το...

Από τον Αγροτικό Αστέρα γνωρίζεται ότι η προετοιμασία της ανδρικής ομάδας ξεκίνησε την Πέμπτη 2 Αυγούστου 2018 στις 18:00, στο γήπεδο της Αγίας Βαρβάρας, υπό την καθοδήγηση του προπονητή Κώστα...

Ο Φίλιππος Μελίκης είναι ο υπερπρωταθλητής της φετινής Α2 κατηγορίας της ΕΠΣ Ημαθίας, κερδίζοντας στον σημερινό αγώνα με σκορ 3-2 τον πρωταθλητή του Β' ομίλου ΑΟ Μαρίνας.Έπειτα από ένα αρκετά καλό ματς, που...

ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑΗ ανδρική ομάδα του Αγροτικού Αστέρα αγωνίζεται την Κυριακή 11/2/2018, στις 15:30 στο γήπεδο της Αγίας Βαρβάρας, με την αντίστοιχη ομάδα του Α.Ο Μαρίνας για την 13η αγωνιστική της Α2 ερασιτεχνικής...