Προς τους ιδιοκτήτες Μελισσιών απευθύνεται ο δήμος Νάουσας και καλεί όσους έχουν τοποθετήσει τις κυψέλες τους πάνω σε εύφλεκτα υλικά – λάστιχα, εντός δασικών εκτάσεων να τα αντικαταστήσουν λόγω ασφάλειας σε περίπτωση πυρκαγιάς. Ας μην το αγνοήσουν οι μελισσοκόμοι καθότι η προστασία των δασικών εκτάσεων είναι ευθύνη όλων!
Οι χαμηλότερες σε βάση σχολές και η σχολή χωρίς...
Η θέσπιση της Ελάχιστης Βάσης Εισαγωγής έχει...