Το πρόγραμμα της Handball Premier 2018-2019. Την 1η αγωνιστική Φίλιππος- ΧΑΝΘ

Το πρόγραμμα της Handball Premier 2018-2019. Την 1η αγωνιστική Φίλιππος- ΧΑΝΘ

Ολοκληρώθηκε η φετινή εκδήλωση της ΟΧΕ που πραγματοποιήθηκε στο Μουσείο της Ακρόπολης με την κλήρωση των πρωταθλήματος της Handball Premier. Συνολικά θα συμμετάσχουν 12 ομάδες. Παρακάτω μπορείτε να δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα της Handball Premier.

22.09.2018 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 12.01.2019
Φίλιππος Βέροιας – Χ.Α.Ν.Θ.
Άρης Νίκαιας – Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Α.Σ.Ε. Δούκα – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Αερωπός Έδεσσας – Φοίβος Συκεών
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Διομήδης Άργους

29.09.2018 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 19.01.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Φίλιππος Βέροιας
Χ.Α.Ν.Θ. – Άρης Νίκαιας
Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Α.Σ.Ε. Δούκα
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους – Φοίβος Συκεών

06.10.2018 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 26.01.2019
Άρης Νίκαιας – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Α.Ε.Κ.
Αερωπός Έδεσσας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Φοίβος Συκεών – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Φίλιππος Βέροιας – Διομήδης Άργους

13.10.2018 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 02.02.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φίλιππος Βέροιας – Άρης Νίκαιας
Χ.Α.Ν.Θ. – Α.Σ.Ε. Δούκα
Α.Ε.Κ. – Αερωπός Έδεσσας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Φοίβος Συκεών
Διομήδης Άργους – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86

03.11.2018 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 09.02.2019
Α.Σ.Ε. Δούκα – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Φίλιππος Βέροιας
Αερωπός Έδεσσας – Χ.Α.Ν.Θ.
Φοίβος Συκεών – Α.Ε.Κ.
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Άρης Νίκαιας – Διομήδης Άργους

10.11.2018 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 16.02.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Αερωπός Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας – Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Χ.Α.Ν.Θ. – Φοίβος Συκεών
Α.Ε.Κ. – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

17.11.2018 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 23.02.2019
Φοίβος Συκεών – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Αερωπός Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας
Α.Σ.Ε. Δούκα – Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Χ.Α.Ν.Θ.
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Α.Ε.Κ.
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Διομήδης Άργους

24.11.2018 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 02.03.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Φίλιππος Βέροιας – Φοίβος Συκεών
Άρης Νίκαιας – Αερωπός Έδεσσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Α.Σ.Ε. Δούκα
Χ.Α.Ν.Θ. – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Διομήδης Άργους – Α.Ε.Κ.

08.12.2018 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 09.03.2019
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Φίλιππος Βέροιας
Φοίβος Συκεών – Άρης Νίκαιας
Αερωπός Έδεσσας – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Α.Ε.Κ. – Χ.Α.Ν.Θ.
Α.Σ.Ε. Δούκα – Διομήδης Άργους

15.12.2018 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 23.03.2019
Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV – Α.Ε.Κ.
Φίλιππος Βέροιας – Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Άρης Νίκαιας – Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας – Φοίβος Συκεών
Α.Σ.Ε. Δούκα – Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους – Χ.Α.Ν.Θ.

22.12.2018 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 30.03.2019
Χ.Α.Ν.Θ. – Π.Α.Ο.Κ. Βεργίνα TV
Α.Ε.Κ. – Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή – Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης Γ.Σ. Δράμα ’86 – Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φοίβος Συκεών – Α.Σ.Ε. Δούκα
Αερωπός Έδεσσας – Διομήδης Άργους

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

Πρόγραμμα και Διαιτητές (24-25/11/2018)Handball Premier (8η αγωνιστική), Α1 Γυναικών (4η αγωνιστική)

Πρόγραμμα και Διαιτητές (24-25/11/2018)Handball Premier (8η...

Πρόγραμμα και διαιτητές Σάββατο 24 Νοεμβρίου 2018Handball...

Α2 . Επιστροφή στις νίκες για Ζαφειράκη Νάουσας 31-29 τον Πρωτέα Άρτας

Α2 . Επιστροφή στις νίκες για Ζαφειράκη Νάουσας 31-29 τον...

Η ομάδα της Νάουσας επικράτησε του Πρωτέα Άρτας με 31-29...

Ευθύμης Πιπελίδης.

Ευθύμης Πιπελίδης." Κοιτάμε μπροστά."

Ο προπονητής του Φιλίππου, Πιπελίδης Ευθύμης, μίλησε...

Άλλη μία ήττα για τον Φίλιππο έχασε 26-21 στην Έδεσσα από τον Αερωπό

Άλλη μία ήττα για τον Φίλιππο έχασε 26-21 στην Έδεσσα από...

Αερωπός και Φίλιππος Βέροιας αναμετρήθηκαν στο ΔΑΚ...

Πρόγραμμα και Διαιτητές (17-18/11/2018) Handball Premier (7η αγωνιστική)

Πρόγραμμα και Διαιτητές (17-18/11/2018) Handball Premier (7η...

Στην Έδεσσα με τον Αερωπό αγωνίζεται το Σάββατο ο...

Στην Εθνική Γυναικών η Ραφαέλα Καραχαρίση του Φιλίππου

Στην Εθνική Γυναικών η Ραφαέλα Καραχαρίση του...

Στη συγκέντρωση της Εθνικής ομάδας χάντμπολ Γυναικών...

Γιώργος Τσικίνας «Δεν έχουμε διάρκεια και πίστη»

Γιώργος Τσικίνας «Δεν έχουμε διάρκεια και πίστη»

Δεν έμεινε ευχαριστημένος με την εικόνα της ομάδας του...

χαν τμπολ Α1 γυναικών  ΑΕΣΧ Πυλαίας και Φίλιππο Βέροιας  αναδείχθηκαν ισόπαλοι με 23-23

χαν τμπολ Α1 γυναικών ΑΕΣΧ Πυλαίας και Φίλιππο Βέροιας...

Από ένα βαθμό μοιράστηκαν Πυλαία και Φίλιππος Βέροιας...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Εύκολη νίκη πανηγύρισε ο Ζαφειράκης Νάουσας στην έδρα του απέναντι στον Αρχέλαο Κατερίνης καθώς επικράτησε με 33-24 και παρέμεινε σταθερά στην τρίτη θέση της βαθμολογίας.Στο αγωνιστικό κομμάτι, οι γηπεδούχοι...

Handball Premier (19η-20η αγωνιστική) Σάββατο 17 Μαρτίου 2018Handball Premier (19η αγωνιστική)Δαϊς 14:00, ΑΣΕ Δούκα- Διομήδης Άργους (Πατιός- Τσιάνας, Αντωνόπουλος)Σπίτι του Χάντμπολ 17:00 (ΕΡΤ3), ΠΑΟΚ ΒΕΡΓΙΝΑ TV- AEK (Μπέτμαν-...

Μια ακόμα νίκη στο πρωτάθλημα της Α2 γυναικών πήρε ο Α.Σ Βέροιας 2017 καθώς επικράτησε στην Κέρκυρα επι του Φαίακα με 22-13.Οι φιλοξενούμενοι πήραν από το πρώτο ημίχρονο ένα προβάδισμα στο σκορ, το οποίο...

Στις 23-24 Φεβρουαρίου και 10-11 Μαρτίου 2018- Στην Κοζάνη το F4 Γυναικών μετά το 1999!-To χάντμπολ επιστρέφει στη Γλυφάδα έπειτα από 30 και πλέον χρόνια!Η Ομοσπονδία Χειροσφαιρίσεως Ελλάδος ανακοινώνει τις ημερομηνίες...