ΤΟΠΙΚΑ

Στο πλαίσιο των «Ελευθερίων» της πόλης -  Συμπολίτες μας φορείς, αθλητές και μαθητές βραβεύθηκαν από το Δήμο Βέροιας

Στο πλαίσιο των «Ελευθερίων» της πόλης - Συμπολίτες μας φορείς, αθλητές και μαθητές βραβεύθηκαν από το Δήμο Βέροιας

Και φέτος ο Δήμος Βέροιας, στο πλαίσιο των επετειακών εκδηλώσεων για την απελευθέρωση της πόλης από τους Τούρκους βράβευσε και απένειμε «εύφημο μνεία» σε συμπολίτες μας για τις υπηρεσίες τους στην πόλη και τους δημότες, αθλητές και μαθητές που διακρίθηκαν και συλλόγους για το έργο τους. Δικαίως, βραβείο δόθηκε από τον δήμαρχο και στον πρωταθλητή κολύμβησης Βεροιώτη Σάββα Θώμογλου, ενώ στο χαιρετισμό του ευχαρίστησε όλους για την εθελοντική προσφορά τους στο Δήμο και τις κοινωνικές του υπηρεσίες και συγχάρκε τους διακριθέντες. Πριν τις απονομές μια ομάδα του τμήματος χορού της ΚΕΠΑ με δασκάλα την Μαυρέτα Λενικάκη, παρουσίασαν σύγχρονο χορό για την αγάπη. Βραβείε και «εύφημος μνεία» δόθηκε στους:


-ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ 

«ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ»

-ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ 

ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ «ΑΙΓΕΣ»

-ΚΕΠΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ

-ΠΑΝΗΜΑΘΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΑΤΕ

-Α.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 

ΒΕΡΟΙΑΣ (Judo)

-ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

-Α.Σ ΝΗΡΕΑΣ

-Α.Σ. ΕΡΜΗΣ

-Ο.Α.ΒΙΚΕΛΑΣ

-«ΗΜΑΘΙΩΝ»

-ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

-ΑΟΡΓ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 

ΟΜΙΛΟΣ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ)

-ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

-ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

-ΡΥΘΜΙΚΗ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

-KickBoxing (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

-ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

  (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ) 

-ΣΤΙΒΟΣ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

-ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

-ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

-ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΣΕ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥΣ  

ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ  ΑΓΩΝΕΣ

-2ο ΓΕΛ Βέροιας 

- 5ο ΓΕΛ Βέροιας 

- 3ο ΓΕΛ Βέροιας

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ

 «ΕΝ ΣΩΜΑΤΙ ΥΓΙΕΙ»

-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΜΕΑ

 ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ 2018 

-ΟΜΑΔΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

• ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ  2Η ΘΕΣΗ 

• ΚΟΝΤΟΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΡΕΚΟΡ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ    1Η  ΘΕΣΗ ΚΑΙ   2Η ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ (ΟΠΑΠ 2018) 

• ΚΑΠΠΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΚΑΙ     2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ

• ΤΣΙΑΜΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ    2Η ΘΕΣΗ

• ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ - 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΤΟΜΙΚΟ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ PARABADMINTON

• ΑΤΟΜΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ    3Η ΘΕΣΗ 

ΖΟΝΝΙ ΣΤΕΦΑΝΟΣ     2Η ΘΕΣΗ 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

• ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

ΣΤΙΒΟΥ ΟΠΑΠ 2018

• ΚΟΛΙΣΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ

• ΓΑΛΑΝΟΥΔΗΣ ΕΛΙΣΣΑΙΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ ΑΝΔΡΩΝ

• ΓΟΥΡΛΟΜΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1Η ΘΕΣΗ 100 μ ΚΑΙ 2Η ΣΤΑ 400μ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΚΑΡΑΙΩΣΗΦ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ   ΦΕΡΦΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

-Winter Paraolympic Games 

Pyeongchang 2018

ΜΟΝΑΔΙΚΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ

 ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ : ΜΠΟΥΝΟΒΑΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ

ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΑΤΟΜΩΝ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΕΣ

 «ΑΙΓΕΣ»

• ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ 

ΣΤΙΒΟΥ ΟΠΑΠ 2018

ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 10 ΧΛΜ ΚΑΙ ΚΑΤΟΧΟΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΡΕΚΟΡ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΤΟΥ (ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΓΙΑ 12 ΧΡΟΝΙΑ)KAI 2H ΘΕΣΗ ΣΤΑ 5χλμ

ΚΑΦΕΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΦΑΙΡΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΜΠΕΛΑΓΙΑΝΝΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ

ΚΕΠΑ ΔΗΜΟΥ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 

(VERIA DANCE COMPETITION)

-Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 ΚΛΑΣΙΚΟ ΑΤΟΜΙΚΟ 8-10 ετών

• ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

• ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ

-Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

ΚΛΑΣΙΚΟ ΝΤΟΥΕΤΟ 8-10 ετών

• ΜΑΡΘΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

• ΧΕΙΜΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

-Γ΄ΒΡΑΒΕΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

 ΕΛΕΥΘΕΡΟ ΟΜΑΔΙΚΟ 7-8 ετών

• ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ

• ΓΚΑΒΑΝΑ ΝΙΚΗ 

• ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

• ΔΟΜΠΡΗ ΖΩΗ

• ΖΑΧΟΥ ΜΑΡΙΑΝΙΚΗ

• ΖΟΥΜΠΟΛΟΓΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

• ΚΩΤΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

• ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΙΑΝΝΑ

• ΠΕΛΤΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑ: ΛΕΝΙΚΑΚΗ ΜΑΥΡΕΤΑ


ΠΑΝΗΜΑΘΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ 

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΚΑΡΑΤΕ

• ΚΑΝΕΛΛΙΔΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ  - ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ (ΚΟΥΜΙΤΕ U 21)

• ΚΛΕΒΑΡ ΠΑΡΙΣ-ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ (ΚΑΤΑ ΑΝΔΡΩΝ)

• ΜΠΑΛΤΖΗ  ΙΩΑΝΝΑ 2Η ΘΕΣΗ (ΚΟΥΜΙΤΕ ΓΥΝΑΙΚΩΝ)

•  ΜΠΑΛΤΖΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ (ΚΟΥΜΙΤΕ ΝΕΑΝΙΔΩΝ) ΧΡΥΣΟ (ΚΑΤΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ)

• ΤΣΑΓΚΕΡΑ ΣΟΦΙΑ- ΧΡΥΣΟ (ΚΟΥΜΙΤΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

• ΚΟΛΙΚΙΔΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ-ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ (ΚΑΤΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) -ΧΡΥΣΟ (ΚΟΥΜΙΤΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

• ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ – ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ( ΚΟΥΜΙΤΕ ΠΑΙΔΩΝ)

• ΑΜΒΡΑΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ(ΚΟΥΜΙΤΕ ΕΦΗΒΩΝ)

• ΠΟΛΥΜΕΝΗ ΜΑΡΙΑ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ (ΚΟΥΜΙΤΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

• ΠΑΛΙΟΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ –ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ (ΚΟΥΜΙΤΕ ΝΕΑΝΙΔΩΝ)

• ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ- ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ (ΚΟΥΜΙΤΕ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ)

• ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ- ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ (ΚΟΥΜΙΤΕ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ)

• ΣΚΟΥΦΙΑΣ ΘΩΜΑΣ- ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ(ΚΟΥΜΙΤΕ U21)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ:ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ-ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΣΙΩΤΟΥ- ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΑΝΕΤΣΙΔΗΣ


Α.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ ΒΕΡΟΙΑΣ

(Judo)

• ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1Η ΘΕΣΗ (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -60 ΚΙΛΑ) ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ ΚΑΙ   3Η ΘΕΣΗ ( ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -60 ΚΙΛΑ) ΣΤΟ ΒΑΛΚΑΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ

• ΜΕΣΚΑ ΑΝΝΑ  (ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ -40 ΚΙΛΑ) 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’

• ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΚΑΤ. -48 ΚΙΛΑ) 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β΄

• ΚΟΓΚΕΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (ΚΑΤ. -46 ΚΙΛΑ) 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β΄ 

• ΣΑΡΑΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ (ΚΑΤ. -38 ΚΙΛΑ) 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α΄ 

• ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ


ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ ΒΕΡΟΙΑΣ

• ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ 2Η ΝΙΚΗ ΜΙΚΤΟΥ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 3Η  ΔΙΠΛΟΥ ΣΤΟ ΕΘΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

• ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 3Η ΝΙΚΗ ΜΟΝΟΥ ΣΤΟ ΤΡΙΕΘΝΕΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΠΑΛΑΙΣΤΗ ΝΤΕΠΗ


Α.Σ ΝΗΡΕΑΣ

Τέννις

• ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ      

1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΛΥΚΕΙΩΝ

1Η ΚΑΙ  2Η ΘΕΣΗ ΣΕ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΑ   (ΚΑΤ. ΔΙΠΛΟ  ΑΓΟΡΙΩΝ ΚΑΙ  ΔΙΠΛΟ  ΜΙΚΤΟ)

1Η ΚΑΙ 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε1 

2Η ΘΕΣΗ ΣΕ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ   ΤΗΣ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ITF

• ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ    1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε2  

• ΓΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΤΑΤΙΑΝΑ-ΕΛΕΝΗ  1Η ΚΑΙ 2Η ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε2


Κολύμβηση

• ΦΥΚΑΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 50μ,  ΣΤΑ 100μ και ΣΤΑ 200μ ΥΠΤΙΟ   στο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (ΚΑΤΟΧΟΣ 4 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΩΝ ΡΕΚΟΡ ΣΤΑ 50 και 100μ ΥΠΤΙΟ ΣΕ 50ΑΡΑ ΚΑΙ 25ΑΡΑ ΠΙΣΙΝΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)

• ΦΥΚΑΤΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 200μ ΜΙΚΤΗΣ/ΑΤΟΜΙΚΗΣ και 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΑ 400μ ΜΙΚΤΗΣ/ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ/ΕΦΗΒΩΝ

ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΕΙΝΑΙ ΜΕΛΗ ΤΗΣ  ΠΡΟΕΘΝΙΚΗΣ ΟΜΑΔΑΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΟΥΣ Ο ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ


Α.Σ. ΕΡΜΗΣ

• ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε1 ΚΑΙ 

3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ  

• ΝΤΙΒΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ     

 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ε2  ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΔΙΠΛΟ ΑΓΟΡΙΩΝ


Ο.Α.ΒΙΚΕΛΑΣ

• Πατσίκας Μιχαήλ  3η Θέση στο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Ε2 Αντισφαίρισης Διπλό Αγοριών

• Πατσίκα Αικατερίνη 3η Θέση στο Πανελλαδικό Πρωτάθλημα Ε2 Αντισφαίρισης Διπλό Κοριτσιών


«ΗΜΑΘΙΩΝ»

• Θεοδωρίκα Αυγή  3η Θέση (Χάλκινο Μετάλλιο) στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα  Παγκρατίου αθλήματος.

• Καφετζής Πέτρος 1η Θέση (Χρυσό Μετάλλιο) στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Παγκρατίου αθλήματος 

• Κοτσογιαννίδου Χριστίνα 1η Θέση (Χρυσό Μετάλλιο) στο Πανελλήνιο πρωτάθλημα Παγκρατίου και   3η Θέση (Χάλκινο Μετάλλιο) στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Παγκρατίου αθλήματος

• Μπουτιονίδης Γιώργος 3η Θέση (Χάλκινο Μετάλλιο) στο Πανευρωπαϊκό πρωτάθλημα Παγκρατίου αθλήματος

Προπονητής  Παπαδόπουλος Βασίλειος 


ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΚΥΠΕΛΛΟ ΟΜΑΔΙΚΟΥ (ENSEMBLE) ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ    B΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  ΝΕΑΝΙΔΩΝ 

• ΜΙΛΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

• ΤΣΙΡΙΛΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

• ΖΟΥΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

• ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ

• ΒΡΑΝΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ Δ΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

-ΤΣΙΑΠΑΝΙΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ -1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΣΚΟΙΝΙ

Προπονήτριες  τουs: 

• Ατανάσοβα Μαργαρίτα

• Δίγκα Αναστασία 

• Τσέου Δροσιά

• Τηλιοπούλου Βασιλική 


ΑΟΡΓ ΒΕΡΟΙΑΣ (ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

 ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ)

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

 2016-2017

• ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΣΥΝΘΕΤΟ 

ΟΜΑΔΙΚΟ ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ 

Γ ‘ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΒΕΡΓΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ

ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΜΑΚΡΟΔΗΜΗΤΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ –ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΕΛΕΝΗ


• ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΙ  ΣΤΟΥΣ ΤΕΛΙΚΟΥΣ Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

• ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΣΤΕΦΑΝΙ ΣΤΟ ΔΙΕΘΝΕΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΡΥΘΜΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ APHRODITE CUP

ΧΩΜΑΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ: ΣΑΝΣΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ -  ΧΩΜΑΤΑ ΚΥΡΙΑΚΗ – ΔΙΜΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

• ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ Αθλήτρια της Βέροιας

Για την 1η Θέση (Χρυσό Μετάλλιο) στο Ακόντιο Γυναικών στο Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα  

Για την 1η Θέση (Χρυσό Μετάλλιο) στο Έπταθλο Γυναικών  στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα

Και για τη 2η Θέση (Αργυρό Μετάλλιο) στο Ακόντιο στου Βαλκανικό  Πρωτάθλημα


ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 

ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

• ΝΤΑΓΙΑ ΜΙΧΑΕΛΑ ΚΑΙ ΣΑΛΑΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

• ΣΑΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ –ΝΑΒΡΟΖΙΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ- ΚΕΦΑΛΑ ΝΕΦΕΛΗ  ΤΡΙΑΔΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ Δ’ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

• ΠΑΛΑΣΚΑ ΜΑΡΙΑ –ΚΑΛΑΙΤΖΙΔΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

• ΚΟΛΕΤΣΑ ΣΟΦΙΑ –ΝΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΚΡΟΒΑΤΙΚΗΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗΣ ΣΤΟ ΛΑΥΡΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ  ΕΛΣΑ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ


ΡΥΘΜΙΚΗ  ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ 

(ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

• ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ 3Η ΘΕΣΗ ΧΑΛΚΙΝΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

• ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1Η ΘΕΣΗ ΧΡΥΣΟ ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

• ΜΗΤΡΙΤΩΝΗ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2Η ΘΕΣΗ ΣΚΟΙΝΙ ΚΑΙ 3Η ΣΤΙΣ ΚΟΡΙΝΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

• ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ, ΣΤΟ ΣΤΕΦΑΝΙ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΜΠΑΛΑ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Δ’

• ΝΤΟΚΑ ΕΛΕΝΗ ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΧΩΡΙΣ ΟΡΓΑΝΟ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ: ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ,ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ


KickBoxing (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

• ΔΕΛΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ   1Η  ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ KICKBOXING  ΠΑΙΔΩΝ   (ΚΑΤ.  -70kgr)

• ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ    1Η  ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ KICKBOXING  ΕΦΗΒΩΝ   (ΚΑΤ.  -85kgr)

• ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ    1Η  ΘΕΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ KICKBOXING  NΕΩΝ   (ΚΑΤ.  -80kgr)

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ:  ΠΙΣΤΙΚΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ


ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΟΜΑΔΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ

 (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ) 

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΑΣΗΜΕΝΙΟ

ΜΕΤΑΛΛΙΟ

8-10 χρονών

• ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ ΚΕΛΛΥ

• ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

• ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

• ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

• ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΡΑΝΙΑ

• ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

• ΝΤΑΛΙΜΠΙΡΑ ΜΑΡΙΑ

• ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

• ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ

• ΣΤΗΘΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ

• ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

• ΧΑΛΑΤΖΙΟΥΚΑ ΜΕΛΙΝΑ

10-12

• ΑΦΕΝΔΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 

• ΚΑΤΣΙΚΑΡΗ ΣΟΦΙΑ 

• ΚΙΑΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 

• ΚΡΙΑΡΑ ΕΛΠΙΔΑ

• ΜΠΟΥΖΙΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

• ΝΙΚΟΛΤΣΗ ΕΛΛΗ

• ΠΑΠΑΖΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

• ΦΑΣΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 

14-16

• ΓΕΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

• ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΕΛΕΝΗ 

• ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ

• ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΝΙΝΑ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

• ΠΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

• ΠΑΠΑΝΩΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ  

• ΠΙΝΑΚΟΥΔΗ ΡΟΔΟΠΗ 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΕΣ: ΧΑΒΙΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ  ΜΩΥΣΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ


ΣΤΙΒΟΣ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

• ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΑΝΘΙΜΟΣ    ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 10.000μ ΒΑΔΗΝ ΠΑΙΔΩΝ( ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ) - ΚΑΙ ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 10.000μ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒΩΝ

•  ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ    ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ   ΣΤΑ 800μ  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΑΙ  ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 800Μ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΝΕΑΝΙΔΩΝ

•  ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΧΡΥΣΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 400μ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ  - ΑΣΗΜΕΝΙΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 400Μ ΑΝΔΡΩΝ – 

• ΣΤΑΜEΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ   ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 50.000μ ΒΑΔΗΝ ΑΝΔΡΩΝ

•  ΣΤΑΜΟΣ ΤΑΣΟΣ ΧΑΛΚΙΝΟ   ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΑ 1.000μ ΒΑΔΗΝ ΕΦΗΒΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 

• ΓΟΥΛΑΡΑΣ ΒΑΛΕΝΤΙΝΟΣ   ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 110μ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΑ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΙ ΑΓΩΝΕΣ 

• ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ       ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ  ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

• ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΑΘΗΝΑ      ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΑ 3000μ ΒΑΔΗΝ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 

• ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ   ΧΑΛΚΙΝΟ ΜΕΤΑΛΛΙΟ ΣΤΟ ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΣ  - ΜΗΝΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ


ΧΕΙΡΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ        1Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ

• ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

• ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 

• ΖΑΜΑΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

• ΚΑΡΑΓΙΟΒΑΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

• ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

• ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΝΗΡΕΑΣ-ΘΩΜΑΣ

• ΛΥΚΟΣΤΡΑΤΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ –ΝΙΚΟΛΑΟΣ

• ΜΟΥΠΑΣΙΡΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

• ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

• ΝΙΩΠΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

• ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

• ΠΕΛΕΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

• ΣΑΡΑΦΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

• ΣΤΑΝΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

• ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• ΤΖΩΡΤΖΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

• ΤΣΑΜΗΤΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ

• ΧΟΥΔΑΒΕΡΔΟΓΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΣΑΡΑΦΗΣ ΚΥΡΟΣ- ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ- ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Έξι αθλητές από το τμήμα παίδων του Φιλίππου Βέροιας κλήθηκαν στην προετοιμασία της Εθνικής Ομάδας Παίδων Βορείου Κλιμακίου.

Πρόκειται για τον Πετρομελίδη Ιωακείμ, τον Τζωρτζίνη Νικόλαο, τον Στεφανόπουλο Αλέξανδρο – Δημήτριο, τον Παπαγιάννη Χρήστο, τον Στανκίδη Κωνσταντίνο και τον Νιώπα Αχιλλέα.

Τους συγχαίρουμε και τους ευχόμαστε καλή επιτυχία!


ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ (ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ)

• ΒΑΛΛΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

• ΚΑΒΑΡΓΥΡΗΣ ΦΩΤΗΣ

• ΚΑΝΕΛΙΔΗΣ ΝΙΝΟ

• ΚΑΝΤΑΡΚΟΣ ΡΙΖΟΣ

• ΚΟΘΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ

• ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

• ΜΟΡΑΣ ΗΛΙΑΣ

• ΠΑΡΑΠΟΥΡΑΣ ΦΑΙΔΩΝ

• ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ

• ΤΟΚΑΣ ΑΛΕΚΟΣ

• ΤΟΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

• ΤΣΕΣΜΕΤΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• ΤΣΙΑΚΛΑΓΚΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• ΣΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ: ΓΚΙΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ- ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΑ ΟΜΑΔΑ ΣΤΟΝ 3Ο ΟΜΙΛΟ ΤΗΣ Γ’ 1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2017-2018


ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΣΕ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥΣ  

ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ  ΑΓΩΝΕΣ

 -2ο ΓΕΛ Βέροιας 

 Αντωνιάδου Φανή –Στυλιανή   3η Θέση στα 50μ Κολύμβησης στους πανελλήνιους Σχολικούς αγώνες Κολύμβησης 

Νοβάκη Διονύσιο 1η Θέση στους Πανελλήνιους Σχολικούς αγώνες ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

- 3ο ΓΕΛ Βέροιας

Αισιοπούλου Μαρία 1η Θέση στους Πανελλήνιους Σχολικούς αγώνες ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ.

Στην Ιωαννίδου Ελένη  2η Θέση στο αγώνισμα των 800μ στο Πανελλήνιο Σχολικό Πρωτάθλημα Στίβου. 

- 5ο ΓΕΛ Βέροιας 

Στάμο Αναστάσιο 2η Θέση στους Πανελλήνιους Σχολικούς Αγώνες Βάδην 10Km. 


ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ

-Στο Σύλλογο Οικογενειών και Φίλων για την Ψυχική Υγεία Ημαθίας Για την κατάκτηση του πανελληνίου Βραβείου  « HealthcareBusinessAward 2018»  και την κοινωνική του προσφορά στον τομέα της ψυχικής υγείας.

-Στον Όμιλο Φίλων Θεάτρου και Τεχνών Βέροιας 

Για την κατάκτηση  πέντε Βραβείων στο 19ο Πανελλήνιο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Ορεστιάδας , μεταξύ άλλων, του 1ου Βραβείου Καλύτερης Παράστασης Κοινού και του 2ου Βραβείου Καλύτερης Παράστασης Κριτών για το θεατρικό έργο «Δεσποινίς Τζούλια».

-Στον Κατσαβό Δημήτριο

Διευθυντή του Δημοτικού Σχολείου Κουλούρας για τις πρότυπες εκπαιδευτικές δράσεις και την αξιοσημείωτη εξωστρέφεια που έχει αναπτύξει το Δημοτικό Σχολείο Κουλούρας υπό τη διεύθυνσή του.

-ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΕΦΕΡΑΝ ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΤΟ ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟ ΕΤΟΣ 2017-2018

Για την παροχή δωρεάν διδασκαλίας σε οικονομικά αδύναμους μαθητές κατά το σχολικό έτος 2017-2018

ΦΙΛΟΛΟΓΟΙ

ΑΖΗ  ΗΛΙΑΝΝΑ

ΚΑΡΑΛΗ  ΚΑΛΟΥΔΑ 

ΚΟΥΪΚΟΓΛΟΥ  ΑΘΗΝΑ 

ΛΙΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΛΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

 ΜΟΣΧΟΥ ΕΛΕΝΑ

ΜΠΑΤΙΑΚΑ  ΕΙΡΗΝΗ 

ΠΟΥΛΑΣΟΥΧΙΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΦΥΣΙΚΟΙ

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΙ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΠΑΡΜΠΟΥΝΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ

ΠΟΖΙΑΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΕΣ ΣΧΕΔΙΟΥ

ΚΑΡΑΦΟΥΛΙΔΟΥ  ΕΛΠΙΔΑ 

ΜΑΧΑΙΡΑ ΜΑΡΙΑ 

ΧΗΜΙΚΟΙ

ΠΑΝΤΕΡΜΑΡΑΚΗΣ  ΓΙΑΝΝΗΣ 

ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ

ΜΑΡΤΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΩΣΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ  ΗΡΩ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΙ

ΠΕΤΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΒΙΟΛΟΓΟΙ

ΒΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΤΡΙΓΓΩΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ


Στους εθελοντές  του Δημοτικού Ιατρείου Βέροιας.

Για την παροχή υπηρεσιών πρωτοβάθμιας υγείας και ψυχοκοινωνικής στήριξης σε ευπαθείς ομάδες πληθυσμού (ανασφάλιστους , απόρους, οικονομικούς  μετανάστες, πολιτικούς πρόσφυγες) κατά την χρονική περίοδο  από  τον Οκτώβριο του 2017 έως τον Σεπτέμβριο του 2018.

ΑΓΓΕΙΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΙ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΛΛΕΡΓΙΟΛΟΓΟΙ

ΚΑΡΑΝΤΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΙ

ΓΙΑΠΟΥΤΖΗ ΑΓΑΘΗ

ΚΟΛΒΑΤΖΗΣ ΚΥΡΙΑΖΗΣ    

ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΙ

ΑΝΘΟΥΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΝΔΟΚΡΙΝΟΛΟΓΟΙ

ΚΑΠΡΑΡΑ ΑΘΗΝΑ  

ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΙ

ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΕΣ

ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΤΣΙΛΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΙ

ΒΕΛΛΙΟΥ ΕΥΗ

ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΙ

ΜΙΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΠΕΚΙΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΟΥΡΟΛΟΓΟΙ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ

ΟΦΘΑΛΜΙΑΤΡΟΙ

ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΘΟΛΟΓΟΙ

ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΙ

ΠΑΠΑΧΑΤΖΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΙΔΙΚΗ  ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΥΣΙΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ

ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΠΝΕΥΜΟΝΟΛΟΓΟΙ

ΝΤΑΟΥΤΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΡΕΥΜΑΤΟΛΟΓΟΣ

ΞΕΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

ΧΑΤΖΗΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΨΥΧΙΑΤΡΟΣ

ΤΣΙΡΚΑ ΕΙΡΗΝΗ

ΨΥΧΟΛΟΓΟΣ

ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΜΠΕΚΑ ΧΡΥΣΑ

ΚΑΛΑΙΤΖΗ ΚΥΒΕΛΗ

ΩΡΛ

ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΛΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ

ΑΝΝΑ ΚΟΥΤΡΑ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ


-ΚΟΙΝΩΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ –

ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ

ΕΜΕΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΗΜΟΓΛΟΥ

ΣΤΟΛΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ -ΜΑΓΕΙΡΑΣ

ΚΕΒΡΕΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΙΔΟΥ ΔΩΡΟΘΕΑ-ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΤΑΝΑΣΟΒΑ- ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΑΡΙΣΤΗ ΚΟΥΚΟΥΡΙΚΟΥ-ΔΑΣΚΑΛΑ

ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΚΡΙΔΗΣ –(ΙΣΤΟΡΙΑ –

ΕΘΝΟΛΟΓΙΑ)

ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ –ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ –

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΣΚΑΚΙΟΥ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΚΑΣΤΡΗΣ

ΑΝΘΟΥΣΑ ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΣΟΦΙΑ-ΠΑΙΔΑΓΩΓΟΣ

ΒΑΛΔΗΡ ΙΩΑΝΝΑ

ΜΗΡΤΣΕΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ –ΣΧΟΛΗ 

ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΜΠΕΤΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑ –ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ

ΚΟΥΡΟΥΖΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ- 

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΧΟΛΕΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΚΥΡΜΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ- ΣΧΟΛΗ 

ΚΑΛΩΝ ΤΕΧΝΩΝ

ΜΑΡΙΑ ΤΑΣΛΑΚΗ

ΣΑΒΒΙΔΟΥ  ΕΛΛΗ- ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ –

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΛΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ –

ΙΣΤΟΡΙΑ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑ

ΜΕΤΑΞΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ –ΤΕΧΝΙΚΟΣ 

ΜΑΓΕΙΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΗΣ

ΣΤΑΜΠΟΛΗ ΥΑΚΙΝΘΗ

ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΧΑΛΑΤΖΟΥΚΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ- 

ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ

ΤΟΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ –ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ

 ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ

ΑΠΑΖΙΔΟΥ ΟΛΓΑ –ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΟΣ  

ΔΙΑΤΡΟΦΟΛΟΓΟΣ

ΜΠΟΥΖΙΝΟΥ ΕΥΗ –ΤΕΧΝΙΚΟΣ 

ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ ΖΑΧ/ΚΗΣ

ΚΟΥΤΜΗΡΙΔΟΥ-ΜΕΤΑΞΑ  ΟΛΓΑ 

(ΝΟΣΟΚΟΜΑ)

ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ –

ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ –

ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΕΛΕΝΑ- ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ

 ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ

ΚΡΙΤΙΚΤΣΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ –ΔΑΣΚΑΛΑ

ΚΑΡΑΤΖΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ –

ΔΑΣΚΑΛΟΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΚΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ- ΔΑΣΚΑΛΟΣ 

ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ –

ΓΕΡΜΑΝΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ

ΤΖΙΩΤΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ –ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΓΕΝΟΒΕΦΑ ΒΡΑΝΟΠΟΥΛΟΥ- 

ΣΥΝΤΗΡΗΤΡΙΑ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ

ΣΑΡΑΦΙΔΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ-ΜΕΛΙΣΣΟΚΟΜΟΣ

ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΑΓΑΠΗ – ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ 

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ- 

ΦΥΣΙΚΟΜΑΘΗΜΑΤΙΚΗ ΣΧΟΛΗ

ΒΥΖΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ - ΔΑΣΚΑΛΑ

 ΠΑΡΑΛΛΗΛΗΣ ΣΤΗΡΙΞΗΣ

ΤΑΝΑΜΠΑΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 

–ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ- 

ΔΑΣΚΑΛΑ

ΤΟΜΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ

ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ

ΚΟΥΣΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΓΚΙΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – 

ΤΕΙ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΚΟΥΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ  -

ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

ΤΣΙΟΛΑΡΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ –ΓΥΜΝΑΣΤΡΙΑ

ΤΣΙΑΜΗ ΣΟΦΙΑ –ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ 

ΠΑΙΔΙΚΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ

ΤΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ –

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ

ΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ- ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ 

ΧΗΜΕΙΑΣ

ΜΠΡΑΒΑΤΗ ΝΕΦΕΛΗ- ΚΑΘΗΓΗΤΡΙΑ

 ΜΟΥΣΙΚΗΣ

ΝΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ- ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ 

ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΧΡΥΣΑ ΓΩΤΑ – ΕΙΚΑΣΤΙΚΕΣ ΤΕΧΝΕΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΙΔΗΣ- 

ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΤΕΙ

ΕΠΑΙΝΟΙ

-ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ ΣΕ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥΣ  

ΣΧΟΛΙΚΟΥΣ  ΑΓΩΝΕΣ

-Ενιαίου Ειδικού Επαγγελματικού 

Γυμνασίου – Λυκείου Βέροιας

-Μουσικό Σχολείο Βέροιας   

Γυμνασίου Μακροχωρίου

-Ενιαίου Ειδικού Επαγγελματικού 

Γυμνασίου – Λυκείου Βέροιας

3ο Βραβείο Ηλεκτρονικής Επεξεργασίας  στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό «FREE MOBILITY».

• Ανδρεάδη Αθανάσιο  

•  Αραφαηλίδη Ραφαήλ-Γεώργιο  

• Λιλιόπουλο Θωμά 

• Ντάγκα Αντώνιο  

• Ορφανίδη Αναστάσιο-Ιωάννη  

• Σαζακλίδη Βασίλειο 


-Μουσικό Σχολείο Βέροιας   

 2ο Βραβείο Μουσικής Έκφρασης   στον Πανελλήνιο Μαθητικό Διαγωνισμό «ECOMOBILITY» 2017-18.

• Νάγια Γεώργιο 

• Δημάκα Αλέξανδρο 

• Δημάκα Δημήτριο 

• Δημόπουλο Αργύριο 

• Ιωσηφίδου Άννα  

• Καλφόπουλος  Εύφημος-Μερκούριος

• Μπαντή Αλεξάνδρα 

• Παπαγιάννη Αλίκη 


-Γυμνασίου Μακροχωρίου 

 Μουρατίδου Πολυτίμη-Σουμέλα   3ο Βραβείο  στον Β΄ Πανελλήνιο μαθητικό καλλιτεχνικό διαγωνισμό ΕΠΟΚ Ελλάδας-ΖΩΓΡΑΦΙΚΗ.


ΟΜΑΔΑ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ

5Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ             ΔΙΑΚΡΙΣΗ

ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΡΟΜΠΟΤΙΚΗΣ ΠΟΥ ΔΙΕΞΗΧΘΗ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΥΠΟ ΤΗΝ ΑΙΓΙΔΑ ΤΟΥ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΗΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ. 

1Η ΦΑΣΗ : 3Η ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ.


• ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΟΝΟΥΦΡΙΟΣ

• ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• ΣΤΑΥΡΙΑΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

• ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ

• ΤΣΕΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ

• ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ -ΝΕΚΤΑΡΙΑ


ΔΙΑΚΡΙΣΗ : 9Ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ                                                                                     


 Η ΤΑΙΝΙΑ ΜΙΚΡΟΥ ΜΗΚΟΥΣ ΜΕ ΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΕ ΣΤΟΝ  2Ο ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΜΑΘΗΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ  ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΥΠΡΙΩΝ ΕΛΛΑΔΟΣ ΜΕ ΘΕΜΑ

«ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΩΣ ΠΗΓΗ ΕΜΠΝΕΥΣΗΣ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΣΕ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΥΠΡΟ»

ΚΑΤΕΚΤΗΣΕ ΤΗΝ   3Η ΘΕΣΗ

ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ

• ΑΚΡΙΒΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

• ΑΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

• ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

• ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• ΓΕΓΙΤΣΙΔΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

• ΓΙΟΒΑΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

• ΓΚΙΛΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

• ΓΚΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• ΓΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

• ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

• ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

• ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

• ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

• ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΑ

• ΚΑΛΟΪΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

• ΚΑΜΠΟΥΤΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

• ΚΑΝΤΖΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ

• ΚΛΗΜΕΝΤΙΔΟΥ ΝΕΡΑΝΤΖΟΥΛΑ

• ΚΛΩΝΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

• ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

• ΚΥΡΙΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

• ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

• ΚΩΣΤΑΛΑΡ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

• ΛΙΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

• ΜΑΣΤΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

• ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

• ΜΕΛΛΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

• ΜΕΛΛΙΟΥ ΑΝΝΑ

• ΜΗΤΣΙΟΣ ΡΑΦΑΗΛ

• ΜΙΣΟΚΕΦΑΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

• ΜΠΑΚΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

• ΜΠΡΑΝΙΩΤΗ ΕΙΡΗΝΗ

• ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ

• ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΕΙΡΗΝΗ

• ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΝΝΑ

• ΠΑΣΒΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

• ΠΑΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

• ΠΑΤΣΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

• ΠΙΣΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

• ΣΑΑΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

• ΣΑΡΗΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ

• ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΙΣΤΟΜΕΝΗΣ

• ΤΑΪΓΑΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

• ΤΟΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

• ΤΟΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

• ΤΡΑΠΕΖΑΝΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ

• ΤΣΙΑΜΗΤΡΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

• ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΑΝΤΩΝΙΑ

Υπεύθυνοι  Δάσκαλοι  για την καθοδήγηση των παιδιών

• ΜΠΑΜΠΙΝΑ ΈΛΕΝΑ   Εκπαιδευτικός Φυσικής Αγωγής του 9ου Δημοτικού Σχολείου  Βέροιας  όπου είχε αναλάβει την σκηνοθεσία.

• ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

• ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

• ΒΑΛΟΜΑΝΔΡΑ ΖΩΓΡΑΦΙΑ

• ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Εφημερίδα Λαός
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Εφημερίδα Λαός - Τοπική Εφημερίδα

ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ

ΣΧΕΤΙΚΑ ΑΡΘΡΑ

 ΕΣΕΕ: Χωρίς ικανοποιητικά αποτελέσματα  η κίνηση της αγοράς την Κυριακή 14 Ιουλίου

ΕΣΕΕ: Χωρίς ικανοποιητικά αποτελέσματα η κίνηση της...

 Το ΙΝΕΜΥ-ΕΣΕΕ πραγματοποίησε ειδική έρευνα για την...

Τα λείψανα των Αγίων Ραφαήλ, Νικολάου και Ειρήνης στον Ι.Ν. Αγ. Παρασκευής Πατρίδας Ημαθίας

Τα λείψανα των Αγίων Ραφαήλ, Νικολάου και Ειρήνης στον...

Την Κυριακή 21 Ιουλίου 2019 στις 7:00 μ.μ. θα γίνει η υποδοχή...

Σε πολυκατοικία της οδού Αγ. Δημητρίου Βέροιας βρέθηκε νεκρός στο σπίτι του, ηλικιωμένος ρακοσυλλέκτης

Σε πολυκατοικία της οδού Αγ. Δημητρίου Βέροιας βρέθηκε...

Τον ανακάλυψαν μετά την έντονη δυσοσμία στη γειτονιάΗ...

Στην Πυροσβεστική Υπηρεσία Βέροιας ο βουλευτής Τάσος Μπαρτζώκας

Στην Πυροσβεστική Υπηρεσία Βέροιας ο βουλευτής Τάσος...

- Συγχάρηκε το προσωπικό για την άρτια αντιμετώπιση...

Στον πολυχώρο της

Στον πολυχώρο της "Βέτλανς" για την καταγραφή...

Το σημείο καταγραφής των δηλώσεων ζημιάς από την...

Α.Τζιτζικώστας: «Πολύ θετική και αναγκαία η πρωτοβουλία της κυβέρνησης να διασφαλίσει άμεσα την κυβερνησιμότητα των Περιφερειών»

Α.Τζιτζικώστας: «Πολύ θετική και αναγκαία η...

 Ο Περιφερειάρχης Κεντρικής Μακεδονίας Απόστολος...

ΓΣΕΕ: Διευκρινήσεις για την ετήσια άδεια των εργαζομένων--Πώς την υπολογίζετε μέσω της online εφαρμογής

ΓΣΕΕ: Διευκρινήσεις για την ετήσια άδεια των...

Εξαιτίας της πληθώρας ερωτημάτων και καταγγελιών που...

Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις για την εκτέλεση εργασιών κοπής δέντρων στην Π.Ε.Ο. 1 Θεσ/νίκης – Κατερίνης, στο τμήμα Χαλκηδόνα – Αλεξάνδρεια – Αιγίνιο – Κατερίνη

Προσωρινές κυκλοφοριακές ρυθμίσεις για την εκτέλεση...

Η Αστυνομική Διεύθυνση Ημαθίας, αποβλέποντες στην...

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΤΙΤΛΟΙ ΣΧΕΤΙΚΩΝ ΑΡΘΡΩΝ

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ # ΝΕΑ

Σχετικά άρθρα

Νεκρός από ανακοπή καρδιάς  διακομίσθηκε στο Νοσοκομείο Βέροιας, νωρίς το μεσημέρι, ο 60χρονος, συνταξιούχος  βεροιώτης, Απόστολος Χατζηλάμπρου. Το περιστατικό συνέβη στα Δικαστήρια της Βέροιας, όπου...

    Σε ανακοίνωση που εξέδωσε η διοίκηση του Εθνικού Χιονοδρομικού Κέντρου Σελίου ενημερώνει ότι είναι για το σαββατοκύριακο 12-13 Ιανουαρίου είναι σε πλήρη λειτουργία όλες οι πίστες και οι αναβατήρες...

Εκτροχιασμός τρένου που εκτελούσε το δρομολόγιο Θεσσαλονίκη-Λάρισα σημειώθηκε σήμερα το πρωί στον σιδηροδρομικό σταθμό στο Πλατύ Ημαθίας.Σύμφωνα με ενημέρωση της ΤΡΑΙΝΟΣΕ η αμαξοστοιχία 1591 εκτροχιάστηκε...

 Το ΙΝΕΜΥ-ΕΣΕΕ πραγματοποίησε ειδική έρευνα για την κίνηση της αγοράς της Κυριακής 14 Ιουλίου 2019.  Το βασικό συμπέρασμα που προκύπτει είναι ότι τα αποτελέσματα δεν ήταν ικανοποιητικά για την μεγάλη...